Geliriniz düşükse ve ilk yıl aylık ödemelerde zorlanacaksanız ING Bank’ın ihtiyaç kredisini kullanmanızı tavsiye edebiliriz. ING Kredi ile aylık 71 TL taksitle 5.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Üstelik sadece nüfus cüzdanıyla ve aynı günde kredi kullanmanız mümkün.

ING Bank Mart ayı ihtiyaç kredisi, düşük gelirli kişilerin de uzun vadeli kredi almasına olanak sağlıyor. Bu krediyle ilk yıllar taksit ödemelerinizi düşük tutularak bütçenizi rahatlatabilirsiniz. ING kredide 5000 TL kredinin %1,09 faiz oranıyla aylık taksitleri ilk yıl 71 TL, ikinci yıl 93 TL, üçüncü yıl 122 TL, dördüncü yıl 160 TL ve beşinci yıl 211 TL taksitle kredi alabilirsiniz. Bu kredide dosya masrafı 199 TL ve toplam geri ödemesi ise 8.083 TL.

1.000 TL ve altında maaş alanlar

Bu kredi özellikle düşük gelirli maaşı 1.000 TL ya da altı kişiler için avantajlı bir seçenek. Özellikle de ilk yıllarda bütçenizi yormak istemiyorsanız. Çünkü ilk iki yıl taksitleriniz 100 TL’nin altında olacak. 99 TL’ye 7.000 TL Eğer ihtiyacınız olan nakit para daha fazla ise ING Bank’ın bu kredisiyle yine ilk yıl 99 TL taksitle 7.000 TL ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. %1,09 faizle ilk yıl aylık 99 TL taksitle kredi alabilirsiniz. Bu kredide ilk yıl 99 TL, ikinci yıl 130 TL, üçüncü yıl 171 TL, dördüncü yıl 225 TL ve beşinci yıl 295 TL taksit ödemesi yapmanız gerekir. Bu kredide de dosya masrafı 199 TL ve kredinin toplam geri ödemesi ise 11.239 TL.

Belgesiz bir tek nüfus cüzdanı yeter

ING Bank’ın ilk yıllarda düşük taksitli bu kredisinin bir başka avantajı ise bir tek nüfus cüzdanıyla başvurabiliyor olmanız. Banka yetkilileri sizin SSK dökümünüze ulaşıp başka bir belge istemeden kredi işlemleri başlatabiliyor. İkemetgah, fatura ya da gelir belgesi gibi belgelere gerek kalmadan. Üstelik eğer öğlen saat 12:00’ye kadar başvurduysanız aynı gün, öğleden sonra başvurduysanız da 24 saat içinde kredinizi kullanabilirsiniz.

Kademeli ve uzun vadeli krediler özellikle maaşı düşük olanlar için avantajlı olabiliyor. Kredi taksit tutarı en fazla maaşınızın yüzde 30’una karşılık gelsin ki ödeme yaparken bütçeniz zorlanmasın. Başvur butonunu tıkla ön onay cebine gelsin Krediye ihtiyacınız varsa ING Bank’ın avantajlı kampanyasına tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Hemen Başvur butonunu tıklamanız yeterli. Cep telefonunuza gelecek ön onay ile birlikte bankanıza krediyi kullanmak için gidebilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2334 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.