Uşak - Port Harcourt Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
4.380 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
5 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce

Uşak Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Uşak’ta şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta Uşak Havalimanı kentin ulaşım ağında önemli bir yer tutuyor. Küçük bir havalimanı olan Uşak Havalimanı genellikle şehir ve çevresinde yaşayanlar tarafından kullanılıyor ve iç hatlar ile aktarmalı dış hatlarla kenti Türkiye'ye ve dünyaya bağlıyor. Uşak Havalimanı'na başta taksiler olmak üzere farklı alternatif araçlarla kent merkezinden kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinin pek çok farklı noktasından taksiler ile Uşak Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Sizin için en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha iyi kullanmanız mümkün. Taksiler sizin için 24 saat hizmet veriyor.

Otobüs

Uşak Havalimanı’na şehir merkezinden gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Taksiye oranla daha ekonomik bir seçenek olan otobüsler ile yaklaşık yarım saat süren bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na gidebileceğiniz ulaşım seçeneği olarak araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Araç kiralama firmalarının şehir merkezindeki ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlar ile konforlu ve rahat şekilde havalimanına ulaşmanız mümkün. Trafiğin durumuna göre gidiş süreniz değişmekle birlikte, kendi şoförlüğünüzde rahat gitmeyi diğer seçeneklere göre tercih etmek isteyebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Uşak Havalimanı’nda, İç Hatlar ve Dış Hatlar terminali olarak tek bina hizmet veriyor. Yapımı 1998 yılında tamamlanan ve hizmete açılan Uşak Havalimanı’nda, araç kiralama ofisleri, sağlık ünitesi, kayıp eşya, danışma gibi yerlerin yanı sıra kafe ve büfe gibi yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bölümler de mevcut. 2011 yılından itibaren sivil uçuşa kapatılan Uşak Havalimanı’nda 2014 yılından itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile karşılıklı seferler düzenleniyor.

19 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Uşak-Port Harcourt uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Uşak-Port Harcourt uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Uşak-Port Harcourt uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Uşak-Port Harcourt uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Uşak-Port Harcourt uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Uşak Havalimanı, varış için Port Harcourt City Havalimanı kullanabilirsiniz.

Uşak-Port Harcourt arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Uşak-Port Harcourt arası uçuş mesafesi toplam 4380 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 5 saat 20 dakika sürüyor.

Uşak-Port Harcourt uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Uşak-Port Harcourt uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Uşak - Port Harcourt Alternatif Ulaşım
Para birimi