B2Belavia

Ucuz Belavia Uçak Bileti

Hızlı Erişim

B2 Belavia Hakkında

Merkezi Minsk Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Belavia Havayolları 1000'in üzerinde personeli ile yolcularına hizmet veriyor. Resmi olarak 1996 yılında kurulan şirket gelişmiş filosuyla 40'a yakın noktada faaliyet gösteriyor. Dönemsel olarak düzenlenen charter uçuşların yanında Afrika, Avrupa ve Asya'da birçok noktayı buluşturan havayolu ile İstanbul, Londra, Prag, Larnaka ve Roma gibi şehirlere seyahat edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Belavia uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Belavia uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Belavia uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Belavia uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Belavia uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Belavia kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Belavia tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Belavia ile yurtdışında hangi şehirlere direkt uçabilirim?

Belavia ile yurtdışında şu şehirlere direkt uçabilirsiniz: Minsk.

Para birimi