Artova Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Artova Otogarı
place
İstasyon, Fuat Çağlayan Sk. No:6, 60670 Artova/Tokat

Artova

Artova Terminali Hakkında

Tokat’ın şirin bir ilçesi olan Artova’nın küçük terminali, yolcuların hem Türkiye’nin pek çok iline hem de çevre ilçelere ulaşmasını sağlıyor. Birkaç tane büyük otobüs firmasının ve yerel otobüs firmaların bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalin minibüs peronundan Tokat’ın bütün köylerine; terminal önündeki belediye otobüsü durağından da ilçe merkezine ulaşabilirsiniz.

Yolculuk için alışveriş yapabileceğiniz bir market, Artova’da üretilen yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların satıldığı bir mağaza, tuvalet ve mescit gibi olanakları bulunan Artova Terminali’nin içindeki kafeteryada da yolculara çay, kahve ve atıştırmalıklar sunuluyor.

Şehir Merkezinden Artova Otogarı'na Ulaşım

Artova Terminali, ilçe merkezine çok yakın bir konumda bulunuyor. Yolcuların otobüs terminaline rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için birçok ulaşım aracı bulunuyor.

Özel Halk Otobüsleri

Sabah saatlerinden gece saat 24:00’a kadar hizmet veren ve İstasyon Caddesi, Sağlık Caddesi ve Zile Caddesi gibi merkezi caddelerde durakları bulunan özel halk otobüsleri ile 5 dakikalık bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz. 

Dolmuşlar

Artovadolmuşlarının ilçenin her mahallesinde durakları bulunuyor. Her yarım saatte bir terminal dolmuşu bulabilir ve dolmuşlarla sadece ilçe merkezinden değil aynı zamanda Tokat, Ağmusa ve Yeşilyurt gibi il, ilçe ve köylerden de terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Artova Öğretmenevi ve Artova Polis Lojmanları gibi merkezi noktalarda 24 saat taksi hizmeti bulabilir ve kısa bir yolculukla otobüs terminaline gidebilirsiniz.

expand_less