Yeşilyurt Tokat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Yeşilyurt Tokat Otogarı
place
100. Yıl, Atatürk Blv. No:41, 60860 Yeşilyurt/Tokat

Şehir Merkezinden Yeşilyurt Tokat Otogarı'na Ulaşım

Tokat’ın merkezine yaklaşık 25 kilometre mesafede yer alan Yeşilyurt’ta otobüsle seyahat edenlere hizmet veren terminale minibüs ve servisler yardımıyla erişebilirsiniz. Taksi ise ilçe merkezinden ve diğer yakın yerleşimlerden terminale daha pratik şekilde ulaşmak isteyenlere sunulan alternatifler arasında. 

Minibüs 

Yeşilyurt ilçe merkezinin pek çok bölgesini dolaşan minibüsler, beldede terminale ulaşmak adına tercih edebileceğiniz başlıca seçenekler arasında. Uygun ücretli bu araçlardan sabah erken saatlerden itibaren 23:00’a kadar yararlanabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

İlçe merkezinden veya civarda bulunan yakın köy ve kasabalardan Yeşilyurt Terminali’ne gelirken servisleri tercih ederek yolculuğunuzu ücretsiz şekilde tamamlayabilirsiniz. Sene boyunca çalışmayı sürdüren servislerin hareket saatlerini ise doğrudan firma yetkililerinden öğrenebilir, buna göre seyahat planınızı şekillendirebilirsiniz.

Taksi 

İlçenin terminaline taksiyle erişmek, hem pratik hem de arada bulunan kısa mesafe sayesinde kısmen ekonomik sayılan alternatiflerden. Yeşilyurt’un neredeyse her noktasından taksiyle terminale yolculuk 5-10 dakika zaman alıyor. Üstelik dilediğiniz saatte araç çağırma kolaylığından faydalanabilirsiniz. 

expand_less