Tokat Yıldızı Online Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Tokat Yıldızı Hakkında

2001 yılından günümüze dek faaliyetlerine Tokat merkezli olarak devam eden Tokat Yıldızı Seyahat, aynı zamanda bölgede sıkça tercih edilen otobüs firmalarından. Seyahat sırasında konfor ve güvenliği artırmak adına sürekli önlemler alan firma, ayrıca ekibini de düzenli olarak eğiterek yolcularına daha keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyor. Tokat, Sivas, Kayseri, Konya, Samsun, Elazığ, Malatya ve Amasya ise Tokat Yıldızı Seyahat ile yolculuk için tercih edebileceğiniz rotalar arasında sayılabilir. Seferleri esnasında güzergah üzerinde bulunan bazı ilçe merkezlerinde de duran firmanın araçlarında içecek servisi ve film yayını mevcut.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Tokat Yıldızı otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Tokat Yıldızı otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Tokat Yıldızı seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Tokat Yıldızı hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Tokat Yıldızı; Sivas, Tokat, Samsun, Kayseri, Amasya, Malatya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Tokat Yıldızı biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Tokat Yıldızı otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Tokat Yıldızı biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Tokat Yıldızı otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Tokat Yıldızı ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Tokat Yıldızı her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Tokat Yıldızı otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Tokat Yıldızı otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Tokat Yıldızı Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2001
Otobüs Sayısı: 41
Durak Sayısı: 238
Genel Merkez: Tokat
Kurucu: İsmet Yakar
expand_less