Muş Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Muş Otogarı
place
Sunay Mah. Cumhuriyet Cd. No:291, 49100 Merkez/Muş
local_phone
+904362121121

Muş

Muş Terminali Hakkında

Muş şehir merkezinde yer alan ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde güzel bir konumda bulunan Muş Terminali, 2018 yılında yenilenerek hizmete açıldı. Yeni terminalde ondan fazla otobüs ve minibüs peronu bulunuyor. İçerisinde alışveriş yapabileceğiniz bir market, büfe, restoran, tuvaletler ve mescitler bulunan Muş Terminali’nde şehirler arası ulaşım için ulusal firmalar, ilçe ve köylere ulaşım için de yerel minibüsler yolculara hizmet veriyor.

Türkiye'nin bütün büyük şehirlerine direk otobüs bulabileceğiniz terminalde Van, Bingöl ve Diyarbakır gibi komşu şehirlere de her zaman otobüs bulabilirsiniz. Muş'un bütün ilçe ve köylerini de terminalden minibüslerle her saat başı gitme şansınız var. (0436) 212 11 21 numaralı telefonla terminalden istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Muş Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden yürüyerek 10 dakikada da ulaşabileceğiniz Muş Terminali’ne 24 saat ulaşım için pek çok olanak bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içinde hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinin pek çok noktasında bilet satış ofisleri bulunuyor. Yolculuk yapacağınız firmanın size sunacağı yolcu servisi ile otobüsünüzün hareket saatinden en az 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Terminale ulaşmak için yolcuların sıkça tercih ettiği ulaşım araçlarından biri olan özel halk otobüsleri, sabah saat 07:00 ve gece 22.00 arası hizmet veriyor. Otobüs hatları, şehrin pek çok ana durağından geçiyor.

Minibüsler

Muş'un merkezi caddelerinde ve mahallelerinde birçok durağı bulunan ilçe içi minibüslerle de kolayca terminale gidebilirsiniz. Minibüsler, Muş’un ilçe ve köylerinden de yolcuların terminale gelebilmesini sağlıyor.

Taksi

Şehir merkezinde Gazi Caddesi üzerinde 7/24 hizmet sunan (0436) 212 06 16 numaralı Merkez Taksi, İstasyon Caddesi’nde durağı bulunan (0436) 216 23 22 numarasından ulaşabileceğiniz Zafer Taksi ve (0436) 216 41 41 numaralı Umut Taksi ile de bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak konforlu bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less