Nazilli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Nazilli Otogarı
place
Karaçay, Aydın Cd. No:8, 09900 Nazilli/Aydın
local_phone
+902563131106

Nazilli

Nazilli Terminali Hakkında

Aydın'ın büyük ilçelerinden biri olan Nazilli'nin merkezinde Aydın Caddesi üzerinde bulunan otobüs terminalinden 24 saat Kuşadası, Selçuk, Didim ve Çeşme gibi yakın tatil beldelere otobüs ve minibüs seferleri bulunuyor. Tatil beldelerinin yanı sıra Türkiye'nin hemen her şehrine de her saat otobüs seferleri bulabileceğiniz terminal, ilçe merkezine yakın olduğu için ulaşımı da oldukça kolay.

Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Çanakkale Truva, Didim Seyahat, Uludağ Seyahat ve Güney Akdeniz gibi 25'e yakın otobüs firmasının bilet satış ofisinin bulunduğu terminalde açık ve kapalı bekleme alanlarında otobüsünü bekleyebilir, terminal içerisindeki marketten alışveriş yapabilir, terminal restoranında yemek yiyebilir, tuvaletleri ve mescitleri kullanabilirsiniz. Ayrı bir minibüs peronu da bulunan Nazilli Terminali’nden Aydın’ın bütün köylerine de minibüslerle girme şansınız var.

Şehir Merkezinden Nazilli Otogarı'na Ulaşım

Yürüyerek de kısa sürede ulaşabileceğiniz Nazilli Terminali’ne isterseniz yolculara sağlanan pek çok ulaşım aracından birini seçerek de gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminale ulaşım için en çok tercih edilen araçlardan olan ücretsiz yolcu servisleriyle 5 dakikada terminalde olabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmanın yolcu servisi saatlerini biletinizi alırken kontrol edebilirsiniz.

Minibüsler

Nazilli minibüsleri de çoğunlukla Aydın’ın turistik ilçelerinden terminale ulaşım amacıyla kullanılıyor. Minibüslerin ilçenin merkezi noktalarında da durakları var.

Belediye Otobüsleri

Nazilli’nin her mahallesinde sabahtan gece yarısına kadar terminal belediye otobüsü bulabilirsiniz.

Taksi

İlçe merkezinde yer alan İstasyon Caddesi üzerinde hizmet veren (0256) 313 21 31 numaralı İstasyon Taksi ve Nazilli Devlet Hastanesi önünde 24 saat hizmet sunan (0256) 315 40 87 numarasından ulaşabileceğiniz Nazilli Sağlık Taksi ile de istediğiniz saatte terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less