Ahlat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ahlat Otogarı
place
Selçuklu, Otogar Karşısı Sk. No:2, 13400 Ahlat/Bitlis

Ahlat

Ahlat Terminali

Bitlis şehrinin tarihi bir ilçesi olan Ahlat ilçesi merkezinde yer alan Ahlat Terminali, özellikle yaz aylarında bölgenin tarihi yerlerini ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerden dolayı ek seferlerle yoğun olarak hizmet veriyor. Ahlat Terminali içinde çoğu yerel firma olmak üzere pek çok otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Onlarca tarihi camiye, türbeye, kümbete ve kaleye sahip olan Ahlat ilçesinin bu modern otobüs terminalinden tarihi yerleri görebileceğiniz pek çok ilçeye de otobüs seferleri düzenleniyor.

Bitlis’e giden otobüsleri için de önemli bir mola noktası da olan Ahlat Terminali, ilçe merkezinde olduğu için belediye otobüsleriyle veya yürüyerek kolayca ulaşılabilir bir konuma. Türkiye’nin hemen her yerine otobüs seferleri düzenlenen Ahlat Terminali’nde yöresel yemekler tadabileceğiniz bir restoran, güzel bir kafe, mescitler ve dinlenme alanları bulunuyor. Ahlat Terminali çevresinde pek çok konforlu konaklama tesisi de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ahlat Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinde güzel bir konumda bulunan otobüs terminaline yolcuların rahat bir şekilde ulaşması için birçok ulaşım aracı sağlanıyor.

Halk Otobüsleri

İlçenin her semtinde kolayca duraklarını bulabileceğiniz halk otobüsleriyle terminale 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Halk otobüsleri her yarım saatte bir hareket ediyor.

Minibüsler

Ahlat minibüsleri ile her mahalleden ve çevre ilçe veya köylerden gece saat 22:00’a kadar terminale rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi

Hem terminal içerisindeki taksi durağında hem de ilçenin büyük caddelerinde bulunan taksi duraklarında 24 saat taksi bulabilir, kısa ve rahat bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less