Marses Turizm Online Otobüs Bileti

Marses Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Marses Turizm Hakkında

Mardin merkezli Marses Turizm, 2011 yılında H. Musa Tutay tarafından kuruldu. Gaziantep, Afyon, Ankara, İstanbul, Osmaniye, İzmir, Uşak, Şanlıurfa, Konya gibi noktalara seferler düzenleyen Marses Turizm, yolcuların ihtiyaçlarına yönelik olarak ulaşım ağını gün geçtikçe genişletiyor. Son teknolojik araçlarla sefere çıkan Marses Turizm, filosunda bulunan Mercedes marka otobüslerle yola çıkıyor.

Şehirler arası otobüs yolculuğu hizmeti sunan Marses Turizm, araç içi donanımlarıyla yolcularına keyifle seyahat etme imkanı veriyor. Yolculuk boyunca kesintisiz kullanılabilecek ücretsiz internet bağlantısı hizmeti veren Marses Turizm’in koltuk arkalarında bulunan ekranlarından kişiye özel kulaklıklarla televizyon izleyebilir ya da radyo dinleyebilirsiniz. Koltuk yanlarında bulunan prizlerden yararlanabilir, sevdiklerinizle kesintisiz iletişim kurabilirsiniz. Düzenli olarak ikram edilen yiyecek ve içecek servisinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Marses Turizm yolcularına şehir içi servis hizmeti de veriyor. Siz de firmanın sunduğu servis hizmetinden yararlanarak ücretsiz olarak otobüs firmasının kakış noktasına ulaşabilirsiniz.

Marses Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Marses Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Marses Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Marses Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Marses Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Marses Turizm; Mardin, İzmir, İstanbul, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Marses Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Marses Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Marses Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Marses Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Marses Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Marses Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Marses Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Marses Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Marses Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Marses Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Marses Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Marses Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Marses Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Marses Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Marses Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2011
Durak Sayısı: 57
Genel Merkez: Mardin
Kurucu: H.Musa Tutay
expand_less