Hassoy Turizm Online Otobüs Bileti

Hassoy Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Hassoy Turizm Hakkında

Medeniyetler şehri Şanlıurfa’dan Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyen Hassoy Turizm, yolcularını daima üstün nitelikli konfor ve kalite ile buluşturuyor. 2015 yılında faaliyete başlayan firma ile Şanlıurfa ile birlikte Yalova, İzmit, Ankara, Zonguldak, Osmaniye, Adana, Eskişehir, Bursa, Düzce ve Adana’ya seyahat edebilirsiniz. Konuklarına olabildiğince zahmetsiz ve rahat bir seyahat deneyimi sağlamayı hedefleri arasına alan Hassoy Turizm ile ayrıca dilerseniz Polatlı, Bozüyük, Birecik ve Suruç gibi noktalara da aktarma gerekmeden yolculuk yapabilirsiniz. Sürekli yenilenen filosunda son teknoloji ile donatılan araçlara yer veren firmanın uzun süreli seyahatlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok şeyi zorlanmadan bulabileceğiniz mola yerlerinde dinlenebilirsiniz.  

Her koltuğa yerleştirilen televizyonlarında uydu yayını, geriye doğru yatabilen konforlu koltuklar ve birbirinden lezzetli araç içi ikramlarla yolcularını ağırlayan Hassoy Turizm, otobüsle seyahati hayli rahat ve keyifli hale getiriyor. İhtiyacınız olan her konuda kesintisiz destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri ise yaşadığınız sorunları çözmek adına daima yardıma hazır. Araçlarında hız sınırlaması uygulamasına yer veren Hassoy Turizm, yolcularına ayrıca MP3 çalar ve ücretsiz olarak kullanabilecekleri internet bağlantısı gibi ayrıcalıklar sağlıyor. Araçlarında koltuk aralarını olabildiğince geniş tutan Hassoy Turizm, konuklarına seyahat sırasında eğer isterlerse güncel dergi ve gazeteleri okuma imkanı da sunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Hassoy Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Hassoy Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Hassoy Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Hassoy Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Hassoy Turizm; Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Ankara, Adana, Zonguldak gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Hassoy Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Hassoy Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4
Hassoy Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Hassoy Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Hassoy Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Hassoy Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Hassoy Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Hassoy Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Hassoy Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Hassoy Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Hassoy Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2015
Otobüs Sayısı: 12
Durak Sayısı: 110
Genel Merkez: Şanlıurfa
Kurucu: Osman Asoğlu
Firma Puanı: 4 / 5
expand_less