Has Turizm Online Otobüs Bileti

Has Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Has Turizm A.Ş. Hakkında

Türkiye’nin pek çok şehrinin yanı sıra Yemen, Rusya ve Bulgaristan gibi ülkelerde de faaliyet gösteren Has Turizm, aynı zamanda ülkemizin en köklü seyahat şirketlerinden. Günümüzde üç ayrı kıtaya yayılan operasyonlarını gitgide genişleten firma, 1952 yılından bugüne yolcu taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Geçmişten bu yana sektörde pek çok ilkin öncüsü haline gelen Has Turizm ayrıca otobüsle hac yolculuğu gerçekleştiren firmalardan biri olarak biliniyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından verilen Üstün Hizmet Ödülü de dahil çeşitli ödülere sahip şirketle Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan iller arasında direkt seyahat edebilirsiniz. Afyon, Çanakkale, Aydın, Adana, Amasya, Antalya, Bolu, Eskişehir, Düzce, Giresun, İstanbul, Mersin, Muğla, Aksaray, Yalova, Zonguldak, Şanlıurfa, Edirne, Lüleburgaz, Tokat, Trabzon, Sivas, Kayseri, Niğde ve Ordu Has Turizm’in ulaşım ağı üzerinde yer alan şehirlerden. 

Türkiye’nin dışında Bulgaristan ve Rusya gibi ülkelerde de pek çok ödüle layık görülen Has Turizm’in seferlerinde yolculara her daim birbirinden taze ve nefis ikramlar sunuluyor. Sıcak kahve ve çay servisine ek olarak firmanın araçlarında dilerseniz gazlı içecekler, su ve enfes bisküvilerden tadabilirsiniz. Yolcuların memnuniyetini daha üst noktalara taşımak adına insan kaynaklarına hayli önem veren Has Turizm, daima güler yüzlü kalmayı prensip haline getiren ekibiyle de beğenilerin odağına yerleşiyor. Anadolu coğrafyasından Türkiye’nin çevresinde bulunan diğer ülkelere kadar çok geniş bir alan üzerinde hizmetlerine devam eden firma ile seyahatinizi keyifle gerçekleştirmek için biletinizi alarak koltuğunuza yerleşmeniz yeterli. 

Has Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Has Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Has Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Has Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Has Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Has Turizm; Adana, Mersin, Konya, İzmir, İstanbul, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Has Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Has Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 5 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.4
Has Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Has Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Has Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Has Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Has Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Has Turizm otobüslerinde priz bulunmuyor.
Has Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Has Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Has Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Has Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Has Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Has Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Has Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Has Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Has Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1952
Durak Sayısı: 214
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: İsmail Kara
Firma Puanı: 4.4 / 5
expand_less