Harem Otogarı - Sandıklı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1080 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa 51 dk
En Ucuz Sefer
120 TL
Günlük Sefer Sayısı
9 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz

Sandıklı Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Harem Otogarı'na Ulaşım

İstanbul Anadolu Yakası’nda merkezi bir konumda bulunan Harem Terminali’ne hem denizden hem de karadan pek çok ulaşım yolu bulunuyor. Bir varış kalkış noktası olarak hizmet verdiği çok ulaşım seçeneğine sahip olan terminalden şehrin pek çok yerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Feribot

Harem Terminali, Harem Arabalı Feribot İskelesi’ne sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde. Feribot seferlerini kullanarak Sirkeci ve Eminönü İskelesi’nden terminale ulaşarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Marmaray

Avrupa Yakası’ndan terminale gelmek istiyorsanız feribotların yanı sıra Marmaray’ı da kullanabilirsiniz. Üsküdar Marmaray durağında indikten sonra Harem Terminali sadece 10 dakika yürüyüş mesafesi uzaklıkta.

Belediye Otobüsleri

Harem Terminali’ne kolayca ulaşmanızı sağlayacak pek çok otobüs seferi bulunuyor.  320A, 12H, 139A, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 12, 16M, 18Y, 13M ve 13ÜS numaralı otobüslerle Anadolu Yakası’nın hemen her semtinden terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Gebze ve Harem arasında çalışan her minibüsle Harem Terminali’ne ulaşabilirsiniz. Bu minibüsler E-5 üzerindeki bütün duraklardan geçiyorlar.

Metrobüs

İstanbul’un her iki yakasından da metrobüs kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Aktarmalı bir yolculukla 34BZ, 37C, 34, 34AS, 16F, 16U, 320A, 16M ve 16A numaralı metrobüslerle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Anadolu ve Avrupa Yakası’nın herhangi bir noktasından da 24 saat hizmet veren taksilerle terminale ulaşmak mümkün.

Yolcu Servisi

Yolculuk yapacağınız firmanın ücretsiz servisleriyle Anadolu Yakası’nın semtlerinden terminale ekonomik, kolay ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Otogardan Sandıklı Şehir Merkezine Ulaşım

Afyonkarahisar merkezine 45 kilometre uzaklıktaki 55.000 nüfuslu Sandıklı ilçesinin otogarı, ilçe merkezinin hemen dışında Afyon-Denizli Yolu üzerinde yolculara hizmet veriyor. Küçük bir ilçe olan Sandıklı'da otogardan yürüyerek Yunus Emre Bulvarı ve Sandıklı Devlet Hastanesi gibi önemli yerlere ulaşabilirsiniz. Daha uzak mesafelere otogardan gitmek için ise halk otobüsleri, taksi, ilçe içi ve birlik minibüsleri yolculara hizmet veriyor.

Halk Otobüsleri

Otogar önündeki Afyon-Denizli Yolu ve otogar arkasındaki Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde durakları olan belediye otobüsleriyle her yarım saatte bir Sandıklı Meslek Yüksekokulu, Sandıklı Belediyesi, Sandıklı Devlet Hastanesi, İstasyon Caddesi, Mezbaha Caddesi, Yalıncak Caddesi, Afyon Caddesi, Keçiören Caddesi ve Sandıklı Öğretmenevi gibi pek çok yere ve ilçenin binlerce nüfuslu Çakır Mahallesi, Ece Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Hisar Mahallesi, Çay Mahallesi, Zafer Mahallesi, İstasyon Mahallesi gibi birçok mahallesine kolaylıkla gidebilirsiniz.

İlçe İçi ve Birlik Minibüsleri

İlçe içi hizmet veren minibüsleri, otogar çevresindeki duraklarında her 15 dakikada bir bulabilir ve Sandıklı’nın her caddesi ve mahallesine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sandıklı Otogarı içine durakları bulunan S.S. 30 Nolu Öz Sandıklı Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ise her 30 dakikada bir Afyonkarahisar merkez başta olmak üzere Bolvadin, Dazkırı, Dinar, Sultandağı, Bolvadin gibi şehrin 18 ilçesine ve onlarca köyüne yolcuların ulaşması için hizmet veriyor.

Taksi

Yunus Emre Caddesi üzerinde yolculara hizmet veren Otogar Taksi durağının yanı sıra Sandıklı Otogarı’na yakın bir konumda İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Garaj Taksi durağına da 0272 515 38 80 numaralı telefon ulaşarak Sandıklı ilçesinde her noktaya ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Harem Otogarı - Sandıklı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm150 TL67 sa 51 dk
Güney Akdeniz120 TL27 sa 51 dk
Antalya Net125 TL17 sa 51 dk
map placeholder
expand_less