Harem Otogarı - Bulanık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Bulanık Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Harem Otogarı'na Ulaşım

İstanbul Anadolu Yakası’nda merkezi bir konumda bulunan Harem Terminali’ne hem denizden hem de karadan pek çok ulaşım yolu bulunuyor. Bir varış kalkış noktası olarak hizmet verdiği çok ulaşım seçeneğine sahip olan terminalden şehrin pek çok yerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Feribot

Harem Terminali, Harem Arabalı Feribot İskelesi’ne sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde. Feribot seferlerini kullanarak Sirkeci ve Eminönü İskelesi’nden terminale ulaşarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Marmaray

Avrupa Yakası’ndan terminale gelmek istiyorsanız feribotların yanı sıra Marmaray’ı da kullanabilirsiniz. Üsküdar Marmaray durağında indikten sonra Harem Terminali sadece 10 dakika yürüyüş mesafesi uzaklıkta.

Belediye Otobüsleri

Harem Terminali’ne kolayca ulaşmanızı sağlayacak pek çok otobüs seferi bulunuyor.  320A, 12H, 139A, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 12, 16M, 18Y, 13M ve 13ÜS numaralı otobüslerle Anadolu Yakası’nın hemen her semtinden terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Gebze ve Harem arasında çalışan her minibüsle Harem Terminali’ne ulaşabilirsiniz. Bu minibüsler E-5 üzerindeki bütün duraklardan geçiyorlar.

Metrobüs

İstanbul’un her iki yakasından da metrobüs kullanarak terminale ulaşabilirsiniz. Aktarmalı bir yolculukla 34BZ, 37C, 34, 34AS, 16F, 16U, 320A, 16M ve 16A numaralı metrobüslerle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Anadolu ve Avrupa Yakası’nın herhangi bir noktasından da 24 saat hizmet veren taksilerle terminale ulaşmak mümkün.

Yolcu Servisi

Yolculuk yapacağınız firmanın ücretsiz servisleriyle Anadolu Yakası’nın semtlerinden terminale ekonomik, kolay ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Otogardan Bulanık Şehir Merkezine Ulaşım

Muş merkezine 107 kilometre uzaklıktaki 80.000 nüfuslu Bulanık ilçesinin otogarı, ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde Bahçelievler Mahallesi'nde Muş-Ağrı Yolu kenarında yolculara hizmet veriyor. Kısa bir yürüyüşle pek çok ana caddeye ulaşabileceğiniz otogardan isterseniz belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile de hem Bulanık ilçe merkezinde her noktaya hem de Muş ve ilçelerini gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Bulanık Otogarı’ndaki duraklarında hareket eden belediye otobüsleri ile Karaoğlan Caddesi, Bulanık Belediyesi, Bulanık Meslek Yüksekokulu, İnönü Caddesi, Bulanık Devlet Hastanesi, Kazım Karabekir Parkı gibi pek çok merkezi noktaya 5-10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Bulanık'ta minibüsler çoğunlukla ilçeler ve köyler arası ulaşım konusunda yolculara hizmet veriyor. Her saat bulabileceğiniz 27 Nolu Bulanık Birlik Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ile başta Muş merkezi olmak üzere Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto gibi Muş'un 6 ilçesi ve köylerini gitme şansınız var.

Taksi

Bulanık Otogarı çıkışında her zaman taksi bulmanız mümkün. İsterseniz otogara yakın bir noktada durağı bulunan Ovam Taksi’ye 0542 594 22 35, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde durağı bulunan Lider Taksi’ye ise 0436 311 30 88 numaralı telefon ulaşarak da taksi hizmeti alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Harem Otogarı - Bulanık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less