Güven Akşehir Seyahat Online Otobüs Bileti

Güven Akşehir Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Güven Akşehir Seyahat Hakkında

Konya merkezli bir firma olan Güven Akşehir Seyahat’in 2000 senesinde kurulduğu görülüyor. Dolayısıyla kendi şehrinin en köklü firmalarından biri olarak kabul ediliyor. Ağırlıklı olarak Konya üzerinden Eskişehir ve Afyon’a yönelik yolcu taşımacılığı yapan firma; uygun fiyat politikası, araç içi hizmet kalitesi, konforlu ve modern araçları ile fark yaratıyor.

Konya Merkez, Akşehir, Sultandağı ve Çay gibi noktalarda şubeleri bulunan Güven Akşehir Seyahat, güzergahı boyunca oldukça nitelikli dinlenme tesislerini tercih ediyor. Bu durum, yolcuların memnuniyet yüzdelerini de önemli ölçüde artırıyor.

Yolcu koltuklarının arka kısımlarında yer alan minik ekranlar sayesinde ulusal kanalları ve sisteme kayıtlı filmleri izlemek mümkün. Aynı zamanda Güven Akşehir Seyahat; priz, USB, okuma lambası, kulaklık gibi olanaklar sunarak konuklar için yolculuğun çok daha keyifli geçmesini sağlıyor.

Yolculuk esnasında soğuk/sıcak meşrubatlar ve atıştırmalıklar ikram eden firmaya ait araçlar, ortalama 20 dakika öncesinde Akşehir Otogarı’nda hazır oluyor.  Firma adına Akşehir-Afyon güzergahında hareket eden otobüsler, 05.30’dan itibaren mesaiye başlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Güven Akşehir Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Güven Akşehir Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Güven Akşehir Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Güven Akşehir Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Güven Akşehir Seyahat; Konya, Afyonkarahisar gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Güven Akşehir Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Güven Akşehir Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Güven Akşehir Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Güven Akşehir Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Güven Akşehir Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Güven Akşehir Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Güven Akşehir Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Güven Akşehir Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Güven Akşehir Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 5
Genel Merkez: Konya
Kurucu: Güven Akşehir Turizm
expand_less