Gever Turizm Online Otobüs Bileti

Gever Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gever Turizm Hakkında

Taner Baskın tarafından 2002 yılında Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde kurulan Gever Turizm, bölgede en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer alıyor. Başkale, Diana, Duhok, Mahabat, Sero, Şemdinli, Tebriz, Umriye, Van, Yeniköprü, Van ve Yüksekova gibi il ve ilçelerde şubeleri bulunan Gever Turizm, yolcularına en iyi hizmeti vermeyi, onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı amaçlıyor. Genellikle Hakkari ve çevresine seferler düzenleyen otobüs firmasının yurtdışı seferleri de bulunuyor.

Yerel bir otobüs firması olan Gever Turizm’in filosunda 15’den fazla araç bulunuyor. Otobüslerde terletmeyen ve geniş diz mesafesi olan koltuklarda seyahat eden yolcular, ister tek kişilik ister çift kişilik koltukları tercih edebiliyor. Yolcular, koltukların arkasında yer alan kişiye özel dokunmatik ekranlardan, kulaklık yardımıyla dizi, film izleyebiliyor veya müzik dileyebiliyor. Ücretsiz kablosuz internet hizmeti de sunan Gever Turizm, koltuk yanlarında bulunan prizler sayesinde yolcularının kesintisiz iletişimini sağlıyor. Ayrıca Gever Turizm araçlarında kişiye özel güçlü bir klima ile havalandırma sistemi, aydınlatma sistemi ve okuma lambası da bulunuyor.

Firma, seyahat sırasında tüm yolcularına ücretsiz olarak sıcak veya soğuk içecek, atıştırmalık yiyecek servisi yapıyor. Yolcuları için güzergahı üzerindeki en güvenli ve konforlu dinlenme tesislerinde duraklayan Gever Turizm, disipline ve dakikliğe önem veriyor ve seferlerini zamanında gerçekleştiriyor. Firma belirli noktalardan, belirli saatlerde kalkan servisleriyle yolcularını ücretsiz olarak otogara kadar ulaştırıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gever Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Gever Turizm; Van, Hakkâri gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Gever Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Gever Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Gever Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Gever Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Gever Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2002
Otobüs Sayısı: 16
Durak Sayısı: 14
Genel Merkez: Hakkari
Kurucu: Taner Baskın
expand_less