Es Es İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Es Es İsmail Ayaz, 1963 yılında Antalya merkezli olarak kuruldu. Türkiye’nin en önemli otobüs firmalarından biri olma hedefiyle hareket eden firma, kurucusu İsmail Ayaz önderliğinde bu hedefe ulaşmak adına çalışmalar yapar. Kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm odaklı alternatifleri Es Es İsmail Ayaz markasını ön plana çıkarır.
Türkiye’nin en eski otobüs firmaları arasında bulunan Es Es İsmail Ayaz bu özelliğini tecrübe odaklı hizmetlerle hissettirir. Hem geniş araç filosu hem de 145 farklı durağa sefer düzenlemesiyle yolcu taşımacılığı işinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinde önemli rol oynar. Antalya, Burdur, Sakarya ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenler. 
Uzun yıllardır yolcu taşımacılığında kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden firmanın araçlarında TV, priz ve kulaklık çözümleri sunması konforu sağlar. Konforlu ve geniş araçların yanında güler yüzlü personeliyle de yolcuların bütün beklentilerine cevap verir. Yarım asırdan uzun süredir yolcu taşımacılığında hizmet veren Es Es İsmail Ayaz, yolcu beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak kalitesini ortaya koyar.

Es Es İsmail Ayaz Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Es Es İsmail Ayaz otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Es Es İsmail Ayaz otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Es Es İsmail Ayaz seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Es Es İsmail Ayaz hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Es Es İsmail Ayaz; Antalya, İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Es Es İsmail Ayaz biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Es Es İsmail Ayaz otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde priz bulunuyor.
Es Es İsmail Ayaz biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Es Es İsmail Ayaz otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Es Es İsmail Ayaz ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Es Es İsmail Ayaz her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Es Es İsmail Ayaz otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Es Es İsmail Ayaz otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Es Es İsmail Ayaz Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1963
Durak Sayısı: 145
Genel Merkez: Antalya
Kurucu: İsmail Ayaz
expand_less