Es Beylikdüzü D2 Online Otobüs Bileti

Es Beylikdüzü D2
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Es Beylikdüzü D2 Hakkında

Genel merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Es Beylikdüzü D2, 2019 yılından beri kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. Kısa mesafe yolcu taşımacılığı yapan seyahat firması Beylikdüzü, Çerkezköy ve Kapaklı’ya seferler düzenliyor. Molasız seferler gerçekleştiren Es Beylikdüzü D2, müşteri memnuniyetini ilke ediniyor. Yaklaşık 10’a yakın Mercedes ve Volkswagen marka minibüslerle hizmet sağlayan Es Beylikdüzü D2, modern ve konforlu araçları ve işinde uzman ekibiyle yolcularına güvenli seyahat etme imkanı sunuyor. Şirketin Çerkezköy, Kumlugeçit, Avcılar, Beylikdüzü Otogar, Kapaklı gibi noktalarda şubeleri bulunuyor.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Es Beylikdüzü D2 otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Es Beylikdüzü D2 otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Es Beylikdüzü D2 seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Es Beylikdüzü D2 hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Es Beylikdüzü D2; Tekirdağ, İstanbul gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Es Beylikdüzü D2 biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Es Beylikdüzü D2 otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Es Beylikdüzü D2 biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Es Beylikdüzü D2 otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Es Beylikdüzü D2 ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Es Beylikdüzü D2 her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Es Beylikdüzü D2 otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Es Beylikdüzü D2 otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Es Beylikdüzü D2 Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2019
Durak Sayısı: 3
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Es Beylikdüzü
expand_less