Niksar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Niksar Otogarı
place
Bağlar Mah. Çiçek Sk. No:18, 60600 Niksar/Tokat
local_phone
+903565271452

Niksar

Niksar Terminali Hakkında

Tokat şehrinin doğal güzellikleri ile ünlü büyük bir ilçesi olan Niksar'ın merkezinde Çiçek Sokak üzerinde bulunan Niksar Terminali, küçük bir terminal ve son yıllarda yeniden yapılması gündemde. Mardin Seyahat, Tokat Seyahat Öz Elbistan ve Van Gölü gibi pek çok otobüs firmasının da bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalde çoğunlukla yerel firmalar hizmet veriyor.

Başta Tokat olmak üzere Yolkonak, Tepekışla ve Taşova gibi ilçelere düzenli olarak minibüs seferlerinin bulunduğu Niksar Terminali, İstanbul ve Doğu Anadolu şehirleri arasında bir kavşak görevi gördüğü için oldukça yoğun. İçerisinde yöresel lezzetler de sunan bir restoran, market, büfe, tuvalet ve mescit bulunan terminal, merkezi konumda bulunduğu için otobüs terminali çevresinde de çeşitli restoranlar, marketler ve taksi durakları bulabilirsiniz. (0356) 527 14 52 numaralı telefondan Niksar Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Niksar Otogarı'na Ulaşım

İlçenin merkezi bir noktasında bulunan otobüs terminaline yolculara sağlanan ulaşım araçlarıyla hem ilçe merkezinden hem de Tokat ve ilçelerden kolayca gidebilirsiniz.

Niksar Halk Minibüsleri

Ünye Caddesi, Mahmut Güler Caddesi ve Atatürk Bulvarı gibi merkezi noktaların yanı sıra ilçenin hemen her mahallesinden de yolcuların terminale ulaşımını sağlayan halk minibüsleri durakları bulunuyor. Çevre ilçe ve köylerinden de minibüslerle otobüs terminaline ulaşım mümkün.

Dolmuşlar

İlçe merkezinde ulaşımı sağlayan dolmuşlarla da her semtten terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Akil Muhtar Erdem Sokak’ta durağı bulunan (0553) 492 90 55 numaralı Çınar Taksi, Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet veren (0356) 527 14 00 numaralı Kule Taksi ile de ilçenin otobüs terminaline 24 saat ulaşım mümkün

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less