Araklı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Araklı Otogarı
place
Merkez Mah. Araklı Otogarı, 61700 Araklı/Trabzon
local_phone
+904627215861

Araklı

Araklı Terminali Hakkında

Trabzon ve Rize şehirleri arasında bir geçiş ve mola noktası olarak yolculara hizmet veren Araklı Terminali’nde 24 saat açık olan ve yöresel lezzetleri tadabileceğiniz bir restoran, yolculuk için alışveriş yapabileceğiniz market, hediyelik eşya dükkanı, tuvaletler, mescitler ve geniş bekleme alanları bulabilirsiniz.

Terminalden hem Karadeniz Bölgesi’nin bütün illerine hem de ülkemizin pek çok büyük şehrine direk otobüs seferleri sunuluyor. Ayrıca Sürmene gibi turistik ilçelere de terminalden düzenli olarak minibüs seferleri bulabilirsiniz. Yerel otobüs firmalarının da hizmet verdiği Araklı Terminali’nden ilçenin bütün köylerine ulaşım sağlayan minibüsler de hareket ediyor.

Şehir Merkezinden Araklı Otogarı'na Ulaşım

Araklı Terminali, ilçe merkezinde güzel bir konumda bulunuyor, bu yüzden ister yürüyerek ister ise çeşitli ulaşım araçları ile terminale otobüs kalkış saatinizden önce gidebilirsiniz. 

Yolcu Servisleri

İlçe merkezinden terminale ulaşmak için en çok kullanılan araçlardan biri olan ücretsiz yolcu servislerini otobüs firmalarının büyük caddelerdeki bilet satış ofisleri önünden bulabilirsiniz. Her yarım saatte bir terminale yolcu servisi kalkıyor.

Belediye Otobüsleri

İlçenin hemen her mahallesinde belediye otobüsü durakları bulunuyor. Sabah saatlerinden gece yarısına kadar hizmet veren bu otobüslerle kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Araklı minibüsleri hem terminalden ilçe merkezi ulaşımını hem de Trabzon, Kalecik ve Buzluca gibi komşu il ve ilçelere yolcuların ulaşmasını sağlıyor. İlçe merkezine her yarım saatte bir; il ve ilçelere ise saat başı kalkan minibüsler ile kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Araklı’nın ana caddelerinde 24 saat hizmet veren taksileri kolayca bulabilir ve 5 dakikalık bir yolculukla istediğiniz saatte terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less