As Adana Seyahat Online Otobüs Bileti

As Adana Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

As Adana Seyahat Hakkında

As Adana Seyahat, 2018 yılında Adana merkezli olarak kuruldu. Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan Adana’da kurulması As Adana Seyahat’in yolcu potansiyeli açısından önemli bir firmaya dönüşmesini sağlıyor. Kuruluş felsefesinde önemli yeri olan kalite ve konfor ilkelerini ön planda tutuyor.  Bu yönüyle otobüs firması yıl boyunca milyonlarca insanın kusursuz bir yolculuk hizmeti almasını destekliyor.
Adana’dan Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen As Adana Seyahat; Ankara, Antalya, Mersin, İstanbul ve daha pek çok noktaya ulaşmayı başarıyor. Yolcuların konforlu yolculuk taleplerini karşılarken 237 farklı noktadaki durakları sayesinde yolculuk deneyimini kusursuzlaştırıyor. Bunu yaparken 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araç seçenekleriyle dikkatleri çekiyor. 
Türkiye’nin en önemli otobüs firmaları arasında yer alan As Adana Seyahat araç içi deneyim konusunda yolcu ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. İnternet, TV ve 220 volt priz seçenekleriyle yolculuk boyunca konforu hissettiriyor. Üstelik yolculuk boyunca güven ve kaliteyi de göz ardı etmiyor. Yolcuların yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda üzerine düşeni yapan As Adana Seyahat güler yüzlü personeliyle memnuniyet verici bir seyahat imkânı tanıyor.

As Adana Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım As Adana Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız As Adana Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun As Adana Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
As Adana Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
As Adana Seyahat; Kayseri, Mersin, İstanbul, Bursa, Niğde, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
As Adana Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
As Adana Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
As Adana Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, As Adana Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
As Adana Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, As Adana Seyahat otobüslerinde priz bulunmuyor.
As Adana Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, As Adana Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
As Adana Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
As Adana Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
As Adana Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, As Adana Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
As Adana Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, As Adana Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
As Adana Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2018
Durak Sayısı: 237
Genel Merkez: Adana
Kurucu: As Adana Turizm
expand_less