Ak Turizm Online Otobüs Bileti

Ak Turizm
Bugün
Yarın

Ak Turizm Hakkında

Ak Turizm Hakkında

Hacı İsmail KURTUL tarafından Kahramanmaraş’ta kurulan Ak Turizm, Ak Turizm D1 ve D2 yetki belgelerine sahip ve 15 araçlık otobüs filosuyla Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıyan bir turizm şirketi. Yolcularının hem güvenli hem rahat hem de indirimli seyahatler etmesi için çalışan Ak Turizm’in özel indirim kartları bulunuyor. Bu kartlara sahip olan yolcular pek çok indirim ve promosyondan faydalanabilirler.

Ak Turizm’in 15 otobüsünün hepsinde 50 kanala sahip uydu televizyonlar, yüksek hızlı kablosuz internet, dergiler ve zengin araç içi ikramlar bulunuyor. Uzun yolculuklarda yolcularına yastık ve battaniye de veren Ak Turizm, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen bir turizm firması. Kahramanmaraş merkezli olarak hem komşu illere hem de önemli büyük şehirlere düzenli olarak seferler düzenleyen Ak Turizm, güvenilir bir firma olduğu için tercih ediliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ak Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Ak Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ak Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Ak Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Ak Turizm; Kahramanmaraş, Kayseri, İstanbul, Kütahya, Balıkesir, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Ak Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Ak Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4

Ak Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Ak Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ak Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1993
Otobüs Sayısı: 28
Durak Sayısı: 80
Genel Merkez: Kahramanmaraş
Kurucu: Ali Kurtul
Firma Puanı: 4 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less