ING e-Turuncu Hesap

ING  e-Turuncu Hesap
Mevduat Tutarı
200.000 TL
Vade
1 Ay
Faiz Oranı
%53,00
Brüt Getiri
8.712,33 TL
Net Getiri
8.058,90 TL
Vade Sonu Ödeme
208.058,90 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 653,42 TL
1 Ay: 30 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme208.058,90 TL

Detaylı Bilgi

Hemen Başvur butonu ile e-Turuncu Hesap başvuru sürecini tamamlayıp, 90 gün boyunca TL e-Turuncu Hesap’ta %53 güncel Hoş Geldin Faizinden yararlanabilirsiniz.

· Hoş Geldin faizi süreniz e -Turuncu Hesap açtığınız günden itibaren başlar.

· Bakiyeniz 5.000.000 TL'nin üzerindeyse, tamamı belirtilen koşullara göre faizlendirilir, aşan kısmı ise %0,05 faiz oranı ile değerlendirilir.

· Hoş Geldin Faizi günlük olarak ilan edilir, piyasa koşullarına göre değişkendir; yıllık, basit ve brüttür. ING Bank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Popüler Mevduat Ürünleri

Size Özel Mevduat Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en yüksek faizli mevduatı bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.

Enuygun.com üzerinden online mevduat başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden mevduat tutarını ve mevduat süresini girerek bankaların sundukları mevduat tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan mevduat hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Enuygun’da mevduat hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat stopaj oranları nelerdir?

Mevduat hesabında faiz oranıyla elde ettiğin kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankalar, mevduat hesaplarına verdiği faizlerden stopaj oranı doğrultusunda bir kesinti yapar. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğin gelire yapıldığı için ana paranda bir azalma olmaz.

Güncel mevduat stopaj oranları; Bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %2,5, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %5, vadesiz ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %7.5 olarak yer alır. Diğer taraftan enflasyon rakamlarına bağlı olarak değişken faiz oranı uygulanan 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda stopaj oranı ise %0 şeklinde olur.

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.