Hayat Finans Katılma Hesabı

Hayat Finans Katılma Hesabı
Kâr Payı Tutarı
700.000 TL
Vade
1 Ay
Kâr Payı
%52,46
Brüt Getiri
32.194,63 TL
Net Getiri
29.780,03 TL
Vade Sonu Ödeme
729.780,03 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 2.414,60 TL
1 Ay: 32 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme729.780,03 TL

Üzgünüz!

Aradığınız ürün artık mevcut değil. Benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Katılma Hesabı'nızı 32 günden başlayan vadelerle 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadeli olarak açabilirsiniz. Katılma Hesabı açılışında seçtiğiniz hesap türüne uygun olarak hesabınıza minimum 1.000 TL ve 250 USD/EUR yatırmanız gerekir. Nakit ihtiyacınız olduğunda vadenizin dolmasını beklemeden hesabınızdan kolayca para çekebilirsiniz. Hesabınızdan nakit ihtiyacınızı karşıladıktan sonra geriye kalan tutar üzerinden vade sonunda kâr payınızı alabilirsiniz. Vade sonunda kâr payınızı alabilmeniz için hesap açılışında gereken minimum tutar kadar bakiyenin hesabınızda kalmasına dikkat etmelisiniz. Siz de dijital Katılma Hesabı açmak ve katılım getirisinden yararlanarak birikimlerinizi büyütmek istiyorsanız Hayat Finans Katılım Hesabı'nı açabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.
Size Özel Kâr Payı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da kâr payı hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da kâr payı hesaplaması yaptığınızda anlık olarak kâr payı verisi ve kâr payı oranları çekilen Türkiye Finans, Emlak Katılım, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Vakıf Katılım gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Enuygun, en yüksek kâr payını bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com üzerinden kâr payı tutarını ve kâr payı süresini girerek bankaların sundukları kâr payı tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan kâr payı hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

 

Enuygun.com üzerinden online kâr payı başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden kâr payı tutarını ve kâr payı süresini girerek bankaların sundukları kâr payı tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan kâr payı hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan kâr payına bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel kâr payı oranlarını değerlendirebilirsiniz.

 

 

Kâr payı stopaj oranları nelerdir?

Kâr payı hesabınızda kâr payı oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, kâr payı vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz kâr payı oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti kâr payı oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel kâr payı stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.