Alternatif Bank Vov Hesap

Alternatif Bank Vov Hesap
Mevduat Tutarı
10.000 TL
Vade
1 Ay
Faiz Oranı
%58,00
Brüt Getiri
476,71 TL
Net Getiri
440,96 TL
Vade Sonu Ödeme
10.440,96 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 35,75 TL
1 Ay: 30 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme10.440,96 TL

Üzgünüz!

Aradığınız ürün artık mevcut değil. Benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

VOV Hesap'ın %58 avantajlı faiz oranıyla bol bol kazanın. Üstelik bitmeyen hoş geldin faizi VOV Hesap'ta sizi bekliyor! Vov Hesap Özellikleri Vov Hesap, şubeye gitmeye gerek kalmadan, Alternatif Bank Internet Şubesi’nden kolaylıkla açılabilir. Birikimleriniz, tüm vadelerde avantajlı faiz oranlarından işlem görür. 500.000 TL’ye kadar açılan VOV Hesap için geçerlidir.

Vov Hesap Stopaj Bilgisi Türk Lirası için vadesiz ve ihbarlı hesaplar ile 6 aya kadar olan vadeli hesaplarda (6. ay dahil) %5 stopaj uygulanır. Türk Lirası için vadesiz ve ihbarlı hesaplar ile 1 yıla kadar olan vadeli hesaplarda (1. yıl dahil) %3 stopaj uygulanır. 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda stopaj uygulanmaz. Döviz hesapları için vadesiz ve ihbarlı hesaplar ile 6 aya kadar olan vadeli hesaplarda (6. ay dahil) %20 ve 1 yıla kadar olan vadeli hesaplarda (1. yıl dahil) %20 stopaj uygulanır. 1 yıldan uzan vadeli hesaplarda stopaj oranı %18’e düşer. Türk Lirası ve vadeli döviz hesapları için faiz oranları brüttür.

Size Özel Mevduat Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en yüksek faizli mevduatı bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.

Enuygun.com üzerinden online mevduat başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden mevduat tutarını ve mevduat süresini girerek bankaların sundukları mevduat tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan mevduat hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Enuygun’da mevduat hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat stopaj oranları nelerdir?

Mevduat hesabınızda faiz oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz faiz oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel mevduat stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.

 

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.