CEPTETEB Marifetli Hesap

CEPTETEB Marifetli Hesap
Mevduat Tutarı
10.000 TL
Vade
1 Ay
Faiz Oranı
%55,00
Brüt Getiri
452,05 TL
Net Getiri
429,45 TL
Vade Sonu Ödeme
10.429,45 TL
Para Birimi: TL (Türk Lirası)
Vergi Ödemesi : 22,60 TL
1 Ay: 30 gün olarak hesaplanmıştır.
Vade Sonu Ödeme10.429,45 TL

Detaylı Bilgi

CEPTETEB Marifetli Hesap, CEPTETEB’in müşterilerine sunmuş olduğu, kişilerin birikimlerini gecelik vadeli mevduatta değerlendirebileceği, her gün anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlayan bir hesaptır. Çeşitli finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapmak isteyen müşterilerin tercihi olan CEPTETEB Marifetli Hesap, mobil ve internet bankacılığı kanallarından açılabilmektedir. Avantajlı hoş geldin paketiyle rahat rahat birikim yapılabilmesine olanak sağlayan CEPTETEB Marifetli Hesap’ın daha pek çok avantajı bulunmaktadır. Eğer sen de avantajlı hoş geldin faiz oranı ile tanışmak istiyorsan yapman gereken tek şey Marifetli Hesap açmak! Detaylı bilgi için cepteteb.com.tr’yi ziyaret edebilirsin.

Diğer Popüler Mevduat Ürünleri

Size Özel Mevduat Teklifleri E-postanıza Gelsin

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en yüksek faizli mevduatı bulmamı nasıl sağlıyor?

Enuygun.com’da sizlere en uygun mevduat faizini sunabilmek için ondan fazla bankanın mevduat ürünlerini karşılaştırıyoruz. Bankaların mevduat faizi oranlarını en güncel şekilde sizlere sunmak için bankalardan anlık veri alıyoruz. Belirttiğiniz miktardaki birikiminize alacağınız faizi, kar oranlarına göre sıralayarak görebilirsiniz.

Enuygun.com üzerinden online mevduat başvurusu yapabilir miyim?

Enuygun.com üzerinden mevduat tutarını ve mevduat süresini girerek bankaların sundukları mevduat tekliflerini karşılaştırabilir, size en çok getirisi olan mevduat hesabı için online başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Size uygun olan mevduat faizine bankaya gitmekle uğraşmadan online olarak kolayca başvurabilirsiniz. Bankaların Enuygun.com’a özel faiz oranlarını değerlendirebilirsiniz.

Enuygun’da mevduat hesapladığımda hangi bankaların sonuçları karşılaştırılır?

Enuygun.com’da mevduat hesaplaması yaptığınızda anlık olarak mevduat verisi ve faiz oranları çekilen ING Bank, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Finansbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabank gibi bankaların sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat stopaj oranları nelerdir?

Mevduat hesabınızda faiz oranıyla elde ettiğiniz kazançtan kesilen vergi, mevduat vergisi olarak adlandırılır. Bankanızla anlaşmalı olduğunuz faiz oranı ile kazandığınız miktardan stopaj oranı kadar kesinti yapılır. Bu kesinti faiz oranıyla elde ettiğiniz gelire yapıldığı için ana paranızdan azalma olmaz. Güncel mevduat stopaj oranları; bir yıldan daha fazla vadeli hesaplar için %0, bir yıla kadar vadeli hesaplar için %3, vadesiz ya da ihbarlı ve 6 aya kadar vadeli hesaplar için %5’tir.

 

Bu sayfada sunulan verilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemekte olup, finansal enstrümanlara ait bilgilerin gerçek zamanlı olmayabileceği ve belirli bir gecikmeyle sunulduğu dikkate alınmalıdır.