Mayıs’ta faizi düşen kredi kampanyalarını kaçırmayın!

filizkuntas
İçindekiler

Mayıs ayı kredilerinde bankalar adeta yarışıyor! Bu ay ardarda gelen ihtiyaç kredisi kampanyalarında her beklentiye uyan kredi var.  İsteyene düşük faizli, isteyene kademeli krediler, geçtiğimiz aya göre daha da düşük faiz oranlarıyla bu ay yenilendiler. Faizlerin düşmesi güzel haber! Bir başka güzel haberse, bu aralar bankalar ekonomideki stabilite ve kredi batık oranındaki azalma ile artık kredi kullandırmada daha istekli. Yani bu ay kredi onay oranları da arttı!

Kredi kullanmak için Mayıs ayını beklediyseniz işte bu ay bankalardan yeni çıkan krediler:

Garanti Bankası İndirimli Kredi

Garanti Bankası’nın yeni çıkarttığı bu üründe 5.000 TL kredinin 12 ay vadede faiz oranı sadece % 0,38. Kredi için alınan masraf ise 349 TL.

Garanti Bankası İndirimli Krediye başvurmak için lütfen tıklayın »

İş Bankası Mayıs Ayı Kredisi

İş Bankası’nın bu ay çıkarttığı bu ürün, 30.000 TL’ye kadar ve 60 aya varan vade ile %1,15’ten başlayan faizlerle sunuluyor. Bu kredide masraf 200TL olarak belirtilmiş.

İş Bankası’nın Mayıs Ayı kredisine başvurmak için lütfen bu linki takip edin » (Kredi tutarı ve vadesini başvuru sayfasında dilediğiniz gibi değiştirebilir ve yeniden hesaplayabilirsiniz)

Garanti Bankası İndirimli Kredi – Kademeli

Garanti Bankası, düşük taksitten başlayıp zaman içinde artan kademeli bir ürününü de Mayıs ayında sunuyor. Bu üründe örneğin 10.000TL tutarında ve 60 ay vadede taksit ödemeleri 150 TL’den başlıyor ve 6 ayda bir %13 artıyor. Yani son 6 ayda taksit ödemesi  450 TL’ye çıkıyor. Bu kredide faiz %1,24, masraf ise 299 TL.

Garanti Bankası’nın kademeli ve indirimli kredisinden yararlanmak için Garanti Bankası’nın başvuru sayfasından kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz »

Citibank’tan Yeni Müşteriler için Yenilenen Krediler

Citibank bu ay yeni gelecek müşteriler için çok özel krediler sunmaya başladı. Örneğin %1,19 faizle 30.000 TL'ye kadar sunduğu kredi seçeneğinde vade 48 ay ve masraf ise kredi miktarının %4’ü, tabi en az 349 TL. Bu kredi oranından faydalanmak için 5.000TL net gelir belgelendirilmesi isteniyor. Citibank’ın bu kredisine başvurmak için lütfen bu linki takip edin »

Citibank’ın diğer bir özel kredisi ise, tüm Kamu çalışanlarına özel günde 5TL sabit taksitle 5.000TL kredi. Bu kredide vade 48 ay ve masraf kredi miktarının %4’ü, en az 349 TL. Bu kredinin 20.000 TL’ye kadar seçenekleri var. Üstelik paranız 1 günde hesabınızda.

Bu krediye başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz »

Dediğimiz gibi, bu ay gerçekten çok güzel kampanyalarla başladı. Umarım sizin için de kredi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözümleyeceğiniz, keyifle geçen bir ay olur!

Yazar : Filiz Kütaş

Uzman Yazarlar