Garanti’den Enuygun’a Özel Mortgage:120 ay %0,85

Konut kredisinde tarihi dip seviyeleri gören faiz oranlarında yılın 2. yarısında artış başladı. Faiz oranlarındaki bu artışın Eylül ayı ile birlikte daha da hızlanabileceği konuşuluyor. Bir kaç ay önceki oldukça düşük faizler artık maalesef yok, ve ev almak isteyenlerin ellerini biraz çabuk tutmalarında fayda var.

Ama yapabileceğiniz bir şey var tabi. Öncelikle ‘Düşük faiz fırsatını kaçırdım’ diye sızlanmayı bırakın… Faiz artışlarından daha fazla etkilenmek istemiyorsanız, Garanti Bankası’nın 120 ay vadeye %0,85 faiz ve sadece 1.000 TL dosya masraflı Enuygun’a Özel Sabit Faizli Mortgage kredi fırsatını kaçırmayın. Ay sonuna kadar olan bu 2 haftalık kampanya sayesinde hala çok uygun koşullarla ev sahibi olabilirsiniz!

Dosya masrafı sadece 1.000 TL

Garanti Bankası bu kredide sadece faiz oranını değil, dosya masrafını da düşürdü. Sadece 1.000 TL dosya masrafıyla, başka bir komisyon ödemeden, konut kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik başvurunuzdan sonra şubeye gittiğinizde sizi bir faiz indirimi de bekleyebilir. Nasıl mı?

Kiracılar ve maaş müşterilerine özel kampanyalar var

Eğer halihazırda kiracıysanız, Garanti Bankası’nın maaş müşterisiyseniz, kamu çalışanıysanız, emekliyseniz, eğitimci ya da askeri personelseniz, Garanti Bankası faiz oranlarında ve masraflarda size özel indirim yapacak!

Gelin Garanti Bankası’ndan 120 ay vadeli 75 bin TL ya da 100 bin TL konut kredisi kullanmak isterseniz nasıl bir ödeme tablosuyla karşılaşacağınıza bir göz atalım.

75 bin TL kredi almak isteyenler

120 ay vadeli 75 bin TL kredi kullanmak isterseniz aylık taksitleriniz %0,85 faiz oranıyla 999 TL tutuyor. Kredinin sadece 1.000 TL dosya masrafı var ve toplam geri ödemesi 121.584 TL tutuyor.

100 bin TL kredi kullanmak isteyenler

Garanti Bankası Enuygun’a Özel Sabit Faizli Mortgage Kredisi’nden 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi kullanmak isterseniz de aylık taksitleriniz %0,85 faiz oranıyla 1.333 TL yapıyor. Kredinin toplam geri ödemesi ise 161.562 TL.

Krediye başvurmak için ‘Hemen Başvur’ butonunu tıklamanız yeterli. Banka yetkilileri sizi arayarak kredinize yönelik sorularınızı cevaplayacak ve kredi başvurunuzu tamamlayıp kredinizi ay bitmeden kullanmanız için sizi yönlendirecek.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2306 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.