İhtiyaç kredileri ısınıyor!


mugekanbay
Müge Kanbay
9 Aralık 2019 | 21

İhtiyaç kredilerine tüketicinin ilgisi aslen hiç azalmıyor ancak dönem dönem bankaların ihtiyaç kredisi onaylarında düşüş görülüyor. Bu dönemi ardımızda bırakmış olmalıyız ki, şu sıra çok yoğun olarak tv ve gazetelerde bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini görüyoruz.

Biz de kredi başvurusunda bulunmak üzere uygun zamanı bekleyen ihtiyaç sahibi kullanıcılarımıza bir uyarıda bulunmak istedik. Kredi başvurusunun tam zamanıdır. Şu sıra ilginizi çekebilecek kredileri sizin için listeledik:


Garanti Bankası Düşük Taksitli Kredi

Faiz oranı % 0,58 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5.000 TL ve kredi süresi 12 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

Garanti Bankası Masrafsız Kredi

Faiz oranı % 1,72  olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 50 bin TL ve kredi süresi 60 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

Enuygun'a özel Finansbank İhtiyaç Kredisi

Faiz oranı % 1,12 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 30 bin TL ve kredi süresi 60 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

Citibank Meslek Gruplarına Özel

Faiz oranı % 1,29 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 30 bin TL ve kredi süresi 48 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

Türkiye İş Bankası Şubat Ayı Kredisi

Faiz oranı % 1,24 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5 bin TL ve kredi süresi 36 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

mugekanbay
Müge Kanbay
167 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.
Yorumlar (3)