Vizesiz seyahat rotalarından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a THY ve Pegasus'tan sonra Atlasglobal de uçmaya başlıyor. 29 Mart'ta başlayacak uçuşların fiyatları 75 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Belgrad'a isterseniz 330 dolara business class seçeneğiyle de uçabilirsiniz. Enuygun.com uçak bileti sayfasından dilerseniz hemen bilet satın alabilir ya da ön rezervasyon yapabilirsiniz.

İçindekiler

Türklere vize yok

Son zamanların gözde seyahat destinasyonu Belgrad, hem güzel hem ucuz hem de renkli eğlence hayatıyla ün yapıyor. Üstelik Türk vatandaşlarından da vize istemediği için sadece pasaportunuzla gidebileceğiniz bir kent. Yakın zamanda yeni kimlik belgelerinizle bile gidebileceksiniz.

Pasaport

 

Uçak Bileti

Belgrad'da Osmanlı izleri

Uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu egemenliği altında kalan Belgrad'a Kalemegdan bölgesinde yani Türk Kalesi'nde Osmanlı izlerini bulabilirsiniz. Sava ve Tuna nehirlerinin arasında kurulmuş bu kent oldukça yeşil. Nehir kenarında uzun yürüyüşler yapabileceğiniz Belgrad'ta Kalemegdan'ın yanı sıra Sava Katedrali, Mihailova Caddesi, Belgrad Sarayı ve Zemun Böglesi gibi yerler gezilebilir.

belgrad osmanlı kalesi

Eğlence hayatı dolu dizgin

Yemi, içme ve eğlence hayatı ucuz. Yemekler size yabancı gelmeyecektir. Özellikle bahar aylarında ya da yazın uygun bilet bulmak için Belgrad uçak bileti sayfamızı sık sık tıklamayı unutmayın. Özellikle nehir kenarlarında çok şık ve ünlü güzel eğlence mekanları bulunuyor.

belgrad


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1289 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN