79 TL - 450 TL arası taksit ödemeli ihtiyaç kredileri

mugekanbay
İçindekiler

Kredi hesaplama yaparken bıkmadan tekrarlayacağımız kavramlardan biri kredi karşılaştırma. Bu nedenle her hafta size yeni kredilerle ya da yeni bakış açılarıyla alternatifli kredi karşılaştırmalar sunmaya çalışıyoruz.

Faiz oranları, YMO, dosya masrafı ya da sigorta bedeli gibi elle tutulur kriterler kadar; size ve bütçenize uygun krediyi bulmak da önemli. Bu  noktada karşılaştırma yapabilme becerisi ve sizin için önemli kriterleri önceden belirmek devreye giriyor.

Şu an kredilerde iki genel eğilim var. Biri kademeli taksitli, 60 ay vadeli ve düşük ödemeli krediler. Diğeriyse, sabit faizli, 12 ay vadeli ve daha yüksek taksit ödemeli krediler. Bu hafta sizlerin en çok tercih ettiği kredileri, sizin için karşılaştırdık.

ING Bank 79 TL taksitle 5 BİN TL Kredi

Bu kredi 24, 48 ve 60 ay vade seçenekleri ve yıllık olarak %30 artışla  değişen, kademeli taksit uygulaması ile dikkat çekiyor. 60 ay vade seçiminde, 79 TL ile başlayan kredi aylık ödemesi son yıl itibarıyla 223 TL'ye ulaşıyor. Kredi masarafı 199 TL. Krediyi detaylı incelemek için

Garanti Bankası 80'e 5.000 TL kredi

Bu kredi, 60 ay vade seçeneği ve 6 ayda bir değişen, kademeli taksit uygulaması ile öne çıkıyor. 60 ay vadede ilk yıl ödemeniz 80-90 TL ve son yıl itibarıyla ödemeniz, 198-222 TL oluyor. Kredi masarafı 299 TL. Krediyi detaylı incelemek için lütfen tıklayın»

"Aylık taksidimin yüksek olması beni rahatsız etmez, kısa süre borçlanayım" diyenlerdenseniz size önerimiz

İş Bankası Nisan Ayı kredisi

Nisan ayının en uygun faiz oranlı kredilerinden biri olarak ön plana çıkan İş Bankası kredisinde faiz oranı %0,50.  Bu kredinin aylık ödeme taksidi 433 TL,  Kredi masarafı ise 250 TL. Krediyi detaylı incelemek için lütfen tıklayın»

Bankalar kredi verirken aylık ödemenizin, gelirinizin %20'sini aşmamasına dikkat eder. Bu nedenle kredi onay aşamasında sorun yaşamamak için, gelir-gider ve bütçe dengenizi aşmayacak krediyi seçmek yararınıza olacaktır.

mugekanbay
Müge Kanbay
159 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.
Uzman Yazarlar