29 Ekim için son dakika fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Yılın son resmi tatillerinden biri olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı değerlendirmek isteyenler için yurt içinde ve dışında çok sayıda benzersiz seçenek var. İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Diyarbakır ve Samsun gibi ülkemizin en güzel şehirlerini keşfedebilir veya rotanızı yurt dışında Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Belgrad ve Bakü gibi şehirlere çevirebilirsiniz.

Yarım gün izin al, 3 gün tatil yap

2016 yılı tatil konusunda çalışanların yüzünü güldürse de 2017'de birçok resmi tatil hafta sonuna denk gelecek. Durum böyle olunca uzun bir aradan önce son resmi tatil fırsatı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı değerlendirmek isteyenler yurt içinde ve dışında farklı rotalara doğru tatil planlarına başladı. 28 Ekim öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle yarım gün izin alarak 3 gün tatil yapma fırsatını değerlendirmek isterseniz yurt içinde İzmir, Gaziantep, Samsun, Diyarbakır, Trabzon ve Bodrum, yurt dışında ise Amsterdam, Frankfurt, Bakü, Düsseldorf, Paris ve Belgrad gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Seferleri karşılaştırmak ve biletinizi satın almak için tıklayın!

Deniz ve güneş tatili için son günler

Türkiye'nin birçok şehrinde havalar çoktan soğusa da Bodrum ve Antalya gibi Ege ve Akdeniz'in gözde tatil merkezlerinde halen sıcak havanın keyfini sürmek mümkün. Üstelik bu yerlere bu dönemde yaz aylarına kıyasla daha uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Antalya'ya tek kişi için her şey dahil gidiş dönüş 215 TL'den başlayan fiyatlarla seyahat edilebiliyor. Yılın her döneminde popülerliğini koruyan Bodrum için ise tek kişi gidiş dönüş 190 TL'den başlayan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Antalya’da kalacak bir otele mi ihiyacınız var? Şehirde konaklayabileceğiniz en uygun Antalya otelleri burada!

Yakınlarıyla daha fazla vakit geçirmek isteyenlere

29 Ekim tatili aynı zamanda yakınlarını ziyaret etmek isteyenler için de önemli bir fırsat. Henüz biletini almayanlar, Trabzon, Samsun ve Diyarbakır gibi şehirlere tek kişi gidiş dönüş her şey dahil 190 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Üstelik eğer bir gün daha izin alabilirseniz dönüşünüzü Pazartesi yaparak çok daha uygun fiyatlarla seyahat etmeniz mümkün. Bu arada, dünyaca ünlü Karadeniz lezzetleriyle bilinen Trabzon’da mutlaka tadına bakmanız gereken lezzetlere de göz atmayı unutmayın.

Vizesiz Belgrad zamanı

Enuygun.com üzerinden 29 Ekim dönemi için yurt dışında en fazla uçak bileti alınan şehirler ise Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Bakü ve Belgrad. Yurt dışında tüm bu yerlere seyahat etmek için elinizi çabuk tutun ve son dakika fırsatlarını yakalayın. Belgrad ise hem yakın hem de vize gerekmeden, Türk vatandaşlarının sadece pasaportlarıyla seyahat edebilecekleri rotalar arasında. Yani sadece uçak biletinizi alarak bavulunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz. Şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler ve yapılar galerimizde. En uygun Belgrad sefelerini karşılaştırmak isterseniz de tıklayın yeter. 

muratekinay
Murat Ekinay
503 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar