Anasayfa KrediHSBC

HSBC Kredileri

HSBC

Merkezi Londra'da bulunan HSBC Grubu, bireysel, ticari, kurumsal, HSBC Private Bank ve yatırım bankacılığı ile sigortacılık alanlarında Asya-Pasifik Bölgesi, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika kıtalarında faaliyet göstermektedir.

TL
Ay

HSBC Kredileri

Banka Kredi Adı Faiz Oranı Minimum Vade Maksimum Vade  
Mortgage Kredisi
2
% 1,25 3 ay 120 ay İncele »
Taşıt Kredisi
3
% 1,44 3 ay 48 ay İncele »
İhtiyaç Kredisi Kampanyası
3
% 1,44 3 ay 36 ay İncele »
HSBC

HSBC Hakkında

Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika'da faaliyet gösteren HSBC Grubu, dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biridir. Dünyada 95 milyonu aşkın müşterisine hizmet vermektedir.

Bugün 334 şubesi, 7,000'e yakın çalışanı ve 3 milyonu aşkın müşterisine hizmet veren HSBC Bank, sürüdürlebilir bir büyüme içinde 20 yılda birçok başarıya ve yeniliğe imza attı. 2010'da 20'inci yılını kutlarken, bu bilinçle çalışmalarına devam eden HSBC Bank, Euromoney tarafından yapılan Türkiye'de “En Başarılı Borç Finansmanı” alanında birinciliğe layık görüldü. Global Finance Dergisi ise HSBC Türkiye'yi “En İyi Şirket Internet Bankası” seçti. Altın Örümcek ödüllerinde ''En İyi Erişilebilir Web Sitesi Özel Ödülü''nü kazandı. ''www.hsbc.com.tr'' internet sitesi ile HSBC Bank A.Ş., ''En İyi Erişilebilir Web Sitesi Özel Ödülü''nü kazanırken, Çevrimiçi Bankacılık (İnternet Bankacılığı) kategorisinde de 3.'lük ödülüne layık görüldü.

x