Anasayfa Kredi

Kredi ve Kredi Hesaplama

  • İhtiyaç kredisi mi almak istiyorsunuz?
  • Konut kredisi hesaplaması mı yapıyorsunuz?
  • Banka banka gezmeyin, karşılaştırın, kolayca başvurun!
TL
Ay
Tuğba
HACIBAYRAMOĞLU
Baş Analist

İş Bankası'ndan ayda 650 TL'ye 17.500 TL

İş Bankası, her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yeni kredi kampanyasını bu hafta başlattı. %1,38 faiz oranıyla 10.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu kampanyada, İş Bankası'ndan aylık 650 TL'ye 17.500 TL kredi çekebilirsiniz.

Banka Kredileri ve Kredi Başvurusu

Artık en uygun kredi nerede bulunur, hangi banka daha hesaplı kredi veriyor, kredi hesaplaması nasıl yapılır, hangi kredi size en uygun diye düşünmenize gerek yok. Enuygun.com tarafından sunulan banka kredileri karşılaştırma ve hesaplama araçları hizmetleri sayesinde birkaç tıklamayla pek çok banka kredisini karşılaştırabilir ve dilediğiniz kredi miktarına göre hesaplamada anında değişiklik yapabilirsiniz. Enuygun.com'un sağladığı İhtiyaç Kredisi, Konut ve Taşıt Kredilerine online kredi başvuru yapma olanaklarıyla hızlı ve etkin bir şekilde kredi başvurunuzu sonuçlandırabilirsiniz. Bankaların kredi başvurularınıza vereceği yanıtlar dönemin ekonomik koşullarına bağlı olduğu gibi başvuru yapan kişinin kredi notuna göre de değişmektedir. Kredi teklif talebinizi Cumartesi Pazar dahil haftanın her günü yapabilirsiniz. Enuygun.com, bankalar için bir kredi pazarı olmanın ötesinde, kullanıcılar için çok verimli bir karşılaştırma platformu sunuyor. Tabi kredi kartı ihtiyaçlarınız için, kredi kartı başvurusu yapmanızı kolaylaştıracak araçlar da artık Enuygun.com'da!

İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi, bankaların bireysel kredi kullandırımı kapsamında, evlilik, eşya alımı, küçük gereksinimler, tatil gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda sağladıkları kredi seçenekleridir. İhtiyaç kredileri çoğunlukla bir kaç bin liraya kadar sunulur, ve oldukça az masraf ve evrak gerektirir. İhtiyaç kredilerinin kullanımı son yıllarda oldukça yüksek seviyelere gelmiş ve ülkemizde bankaların önemli gelir kalemlerinden biri halini almıştır.

Konut Kredisi / Mortgage

Konut Kredileri, yeni konut almak isteyenler ve mevcut konutlarını yenilemek isteyenlerin tercih ettiği bir banka kredi türüdür.Konut kredileri, mortgage kredilerinin yasallaşıp kredi sistemine dahil olmasıyla beraber daha uygun ve avantajlı hale gelmiş, bankalar arasında artan rekabetin etkisiyle cazip imkanlar ve düşük faizler ile kira öder gibi konut sahibi olmayı mümkün kılmıştır. Mortgage ("Morgıc", "Morgıç" ya da "Morgeyc" şeklinde okunabilir), İngilizce bir sözcüktür, ve uzun dönemli ipotekli konut kredisi anlamına gelir. Konut Kredisi ve mortgage oldukça benzer kredi türleri olsa da aralarında bazı farklar da bulunmaktadır.

Taşıt / Araç Kredisi

Araç ya da taşıt kredisi, yaygın olarak kullanılan bir ihtiyaç kredi türü olduğundan Enuygun.com'da farklı bir başlık altında ele alınıyor. Bu kredi başlıca sıfır ve ikinci el araçlar için düzenlenir. Kredinin miktarı ve faiz oranları, bankaya, aracın markasına, ilgili bankayla anlaşmalı olup olmamasına, ve ikinci el araçlar için aracın yaşına göre değişir. Bankalar genellikle araç satış tutarının %70-80'ine kadar olan bir miktar için kredi sağlarlar. Enuygun.com'da bütün bu kredi türlerinin yanı sıra imarlı ya da imarsız arsa alımlarınız için arsa kredisi teklif talebi de alabilirsiniz.

Bankalara göre kredi sayfalarımız: Bankalara göre en hızlı ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerini arama sayfalarımızı kullanarak kredi incelemesi yapabilirsiniz. Yapacağınız incelemeler bankalardan anlık veriler çekilerek oluşturulduğu için son derece güvenilirdir.

A & T Bank ABank Akbank Albaraka Türk Anadolubank Bank Asya BankPozitif Burgan Bank Citibank DD Mortgage DenizBank Fibabanka Finansbank Garanti Bankası Halkbank HSBC ING Bank Koçfinans KrediVer Kuveyt Türk Odeabank Şeker Finans Şekerbank TEB Tekstilbank Türkiye Finans Türkiye İş Bankası Vakıfbank Yapı Kredi Ziraat Bankası
x