AVAvianca

Ucuz Avianca Uçak Bileti

Hızlı Erişim

AV Avianca Hakkında

Avianca Havayolları, Kolombiya’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. İsmi tam olarak Aerovias del Continente Americano S.A ya da Avianca Havayolları olarak bilinir. Uçuş merkezi Kolombiya’nın başkenti Bogota’daki, Bogoto Uluslararası Havalimanı’ndadır. Şirketin hisseleri Kolombiya Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açık bir şekilde işlem görmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Avianca uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Avianca uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Avianca uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Avianca uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Avianca uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Avianca kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Avianca tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Avianca ile yurtdışında hangi şehirlere direkt uçabilirim?

Avianca ile yurtdışında şu şehirlere direkt uçabilirsiniz: Curaçao.

Para birimi