Yol Seyahat Online Otobüs Bileti

Yol Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yol Seyahat Hakkında

Yol Seyahat, 2009 yılında Bartın merkezli olarak kurulmuş bir şehirler arası otobüs firması. Yolcu taşımacılığında kurucularının tecrübesiyle kaliteli hizmetler sunmayı başaran Yol Seyahat genç ve dinamik personel kadrosuyla Türkiye’nin önemli yolcu firmalarından biri.
Türkiye’de bölgesel otobüs taşımacılığı hizmetleri veren firmalardan biri olan Yol Seyahat; Bartın, Zonguldak, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Bolu, Kocaeli, Bursa, Yalova, Alanya ve Burdur gibi pek çok noktaya seferler düzenliyor. Seferlerinde kullandığı lüks ve konforlu araçlar sayesinde hizmetlerinde memnuniyeti öne çıkarıyor.
Lüks ve konforlu araç filosuna sahip bir firma olan Yol Seyahat; 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araçları sayesinde müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Araçlarında konforu önemseyen firma koltuk özelliklerinin yanı sıra TV, internet ve 220 Volt priz gibi imkânlarla da yolculuk kalitesini iyileştiriyor. 
Yolculuğun güvenilir ve konforlu bir şekilde tamamlanması adına araçlarında sürekli iyileştirmeye giden firma personel kalitesinde de en iyiyi hedefliyor. Bu doğrultuda yolcularla iletişimi kuvvetli ve yolculuk esnasında güvenliği ön plana çıkaran hizmetler sunan personellerle yolculuklar gerçekleşiyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yol Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yol Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yol Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yol Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yol Seyahat Şirket Künyesi
expand_less