Vivalines Turizm Online Otobüs Bileti

Vivalines Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Vivalines Turizm Hakkında

Kara yolu taşımacılığında uçak rahatlığı sunma amacıyla 2017 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Vivalines Turizm, maksimum kalitede hizmet sunma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Firmanın filosunda uçakbüs olarak adlandırılan araçlar mevcut ve bunlar son derece konforlu. Tıpkı araç içerisindeki koltuklar gibi koridor da bagaj kısmı da geniş. Ayrıca araçta bulunan koltukların masaj yapma özelliği de bulunuyor. Uçakbüslerde tuvalet ve lavabo da yer alıyor. Böylelikle yolculuk esnasında durmaya gerek kalmaksızın hızlıca ulaşılması gereken yere müşterilerin gitmesi sağlanıyor. Tüm bu özellikler, müşteriyi hizmet anlayışının odak noktasına koyan firmanın yüksek kalitede, güvenli, yenilikçi ve konforlu yolculuk vaadinin en önemli göstergeleri arasında yer alıyor. Vivalines Turizm; İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok kentine seferler düzenliyor. Seyahat esnasında ise yolculara güler yüzlü ve uzman personellerle, deneyimli şoförler eşlik ediyor. Araç içi hizmetlerde ise klasikleşen çay ve kahve gibi sıcak içecekler, meşrubatlar ve atıştırmalıklardan oluşan ikramların yanı sıra sıcak yiyecekler de servis ediliyor.

Ayrıca yolcular, TV ekranları üzerinden uydu yayınına, ücretsiz kablosuz internet bağlantısına ulaşma, diledikleri filmleri izleme ve müzikleri dinleme şansına da sahipler. Diğer yandan yolculuk esnasında tablet, dergi ve gazete servisi de yapılıyor. Hizmetler bununla da sınırlı değil, herhangi bir ek ücret ödemeden yolculuk öncesinde özel lounge’lardaki enfes tatları deneyimlemek de mümkün. Öte yandan Vivalines Turizm'in cüzi bir miktar ödeyen yolcular için onları evinden alarak terminale getirme ya da terminalden eve götürme hizmeti de bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vivalines Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Vivalines Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Vivalines Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Vivalines Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Vivalines Turizm Şirket Künyesi
expand_less