Trabzon Süzer Turizm Online Otobüs Bileti

Trabzon Süzer Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Trabzon Süzer Turizm Hakkında

Trabzon Süzer Turizm, 1950 yılında Trabzon merkezli olarak kuruldu. Hizmetlerini Ali Haydar Süzer öncülüğünde yolcularla buluşturan firma Trabzon’un en güvenilir firmalarından bir tanesi. Bu yönüyle Trabzon Süzer Turizm kaliteli ve yolcu odaklı hizmetlerle adından söz ettirir. 
Trabzon merkezli olması nedeniyle çevre şehirlere gerçekleşen seferlerde öncü bir rol üstlenen firmanın 143 farklı durağı bulunur. Bu da ne denli geniş kapsamda hizmetler sunulduğunun göstergesi. İstanbul, Ankara, Samsun, İzmir ve Antalya gibi pek çok şehre ulaşım imkânı sunan firma bütün seferlerinde yolcuların memnuniyetini hedefler. Bu kapsamda hizmet standartlarının sürekli olarak iyileştirilmesi önemsenir.
2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araçları sayesinde yolcularına hizmet sunan firmanın en çok dikkat çeken yanı kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşıma sahip olması. Araç içi deneyimi iyileştirmek ve kaliteyi ön plana çıkarmak adına TV, internet ve 220 volt priz gibi pek çok ayrıcalık yolcularla buluşur. Üstelik personelin de güler yüzlü ve iletişim becerilerinin iyi olması firmadan hizmet alan yolcuların memnuniyetini destekler.
Ekonomik, güvenilir ve konforlu hizmetlerden yararlanmak isteyen yolcular için öncelikli seçenek Trabzon Süzer Turizm olur.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Süzer Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Trabzon Süzer Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Trabzon Süzer Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Trabzon Süzer Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Trabzon Süzer Turizm Şirket Künyesi
expand_less