Star Mardin Turizm Online Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Star Mardin Turizm Hakkında

Güvenli ve keyifli seyahatler için gereken tüm önlemleri alan Star Mardin Turizm, yıllardır Mardin ve çevresinde bulunan yerleşimlere yolculuk için tercih ediliyor. Mardin, Nusaybin, Şırnak, Ankara, Silopi, Polatlı, Sakarya, Viranşehir, Uşak, Turgutlu, Ceyhan, Akşehir, Cizre, Derik, İzmit, Düziçi ve Bilecik ise firmanın sefer ağında yer alan noktalardan. Star Mardin Turizm’in yolcuları rahat ettirmek için özel olarak tasarlanan ergonomik koltuklarında seyahat ederken sunulan tuzlu ve tatlı atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Star Mardin Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Star Mardin Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Star Mardin Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Star Mardin Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Star Mardin Turizm; Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Şırnak, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Star Mardin Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Star Mardin Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Star Mardin Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Star Mardin Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Star Mardin Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Star Mardin Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Star Mardin Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Star Mardin Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Star Mardin Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Otobüs Sayısı: 14
Durak Sayısı: 75
Genel Merkez: Mardin
Kurucu: Abdulaziz Ay
expand_less