Şafak Tur Online Otobüs Bileti

Şafak Tur
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şafak Tur Hakkında

İstanbul merkezli seyahat firmalarından Şafak Tur, değişen koşullardan etkilenmeden, geçmişten günümüze yolcu odaklı yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor. İzmir, Ankara, Kocaeli ve İstanbul gibi şehirlerde faaliyet gösteren firma, kurumsal taşımacılık hizmetleriyle de öne çıkıyor.

Daha keyifli seyahatler için filosunu zamanla yenileyen Şafak Tur ile yıl boyunca yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Özel kiralama alanında da farkını ortaya koyan firma, misafirlerini varış noktalarına en konforlu şekilde ulaştırmak adına mevcut yapısını sürekli geliştiriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Şafak Tur otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Şafak Tur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Şafak Tur seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Şafak Tur hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Şafak Tur; Sivas, Çankırı, Çorum gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Şafak Tur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Şafak Tur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Şafak Tur biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Şafak Tur otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Şafak Tur ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Şafak Tur her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Şafak Tur otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Şafak Tur otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Şafak Tur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2016
Otobüs Sayısı: 1
Genel Merkez: İstanbul
expand_less