Rh Turizm Online Otobüs Bileti

Rh Turizm
Bugün
Yarın

Rh Turizm Hakkında

Rh Turizm Hakkında

Rh Turizm (Rahmi Hamurcu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği) Kayseri merkezli bir otobüs firması olarak Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferleri düzenliyor. Modern ve geniş bir otobüs filosuna sahip olan Rh Turizm, otobüslerinde teknolojinin bütün olanaklarını kullanmasının yanı sıra yolcu güvenliğine verdiği önemle de takdir topluyor. Rh Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla tercih edilen otobüs firmalarından biri haline geldi.

Rh Turizm’in merkezi Kayseri otogarında bulunuyor ve buradan İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlere her gün otobüs seferleri düzenliyor. Dinlenme tesisleri konusunda da çok özenli davranan Rh Turizm, otobüs seferlerinde yolcuları için en uygun dinlenme tesislerini kullanmayı tercih ediyor. Sürekli güncellenen modern otobüs filosundaki kişisel televizyonlar, müşterilerin isteklerine göre şekillenen ikram çeşitleri, geniş koltuk aralıkları ve deneyimli personeliyle Rh Turizm, yolcularının hem güvenli hem de rahat bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Rh Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Rh Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Rh Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Rh Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Rh Turizm; Kayseri, Mersin, Ankara, İstanbul, Kırşehir, Niğde gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Rh Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Rh Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 3 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.7

Rh Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Rh Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Rh Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2017
Otobüs Sayısı: 24
Durak Sayısı: 288
Genel Merkez: Kayseri
Kurucu: Rahmi Hamurcu
Firma Puanı: 4.7 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less