Özemniyet Online Otobüs Bileti

Özemniyet
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Özemniyet Hakkında

Merkezi Karadeniz Bölgesi’nin Bartın şehrinde yer alan Özemniyet Turizm, 1954 yılından beri faaliyet gösteren bir otobüs şirketi. İlk olarak Zonguldak ile Bartın arasında seferlerine başlayan şirket, günümüzde bu iki noktanın dışında da yolcularını çeşitli merkezlere ulaştırıyor. Seyahat dünyasında yaşanan yeniliklere hızla adapte olmaya özen gösteren Özemniyet Turizm, sürekli geliştirdiği sefer ağıyla Kocaeli, Manisa, Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul gibi sıkça seyahat edilen kentlere yolcuları güvenle taşıyor. 

Hem uygun fiyatlı hem de yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışan firmanın seferlerinde yolculara koltuk arkası ekranı gibi teknolojik olanaklarla leziz ikramlar sunuluyor. Ergonomik koltuklar ve klima ile donatılan Özemniyet Turizm araçları ile dilediğiniz zaman konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Firmanın Düzce, İstanbul, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Bartın, Sakarya, Muğla, Aydın ve Çanakkale’de yer alan ofisleri ise servis hizmetlerine ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Özemniyet Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özemniyet otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Özemniyet otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özemniyet seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Özemniyet hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Özemniyet; Bartın, İstanbul, Bolu, Zonguldak, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Özemniyet biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Özemniyet otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özemniyet otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Özemniyet otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Özemniyet otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Özemniyet otobüslerinde priz bulunuyor.
Özemniyet biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Özemniyet otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Özemniyet ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Özemniyet her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Özemniyet otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Özemniyet otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Özemniyet otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Özemniyet otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Özemniyet Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1954
Genel Merkez: Bartın
Kurucu: Osman Metin Yurtbay
expand_less