Özemniyet Online Otobüs Bileti

Özemniyet
Bugün
Yarın

Özemniyet Hakkında

Merkezi Karadeniz Bölgesi’nin Bartın şehrinde yer alan Özemniyet Turizm, 1954 yılından beri faaliyet gösteren bir otobüs şirketi. İlk olarak Zonguldak ile Bartın arasında seferlerine başlayan şirket, günümüzde bu iki noktanın dışında da yolcularını çeşitli merkezlere ulaştırıyor. Seyahat dünyasında yaşanan yeniliklere hızla adapte olmaya özen gösteren Özemniyet Turizm, sürekli geliştirdiği sefer ağıyla Kocaeli, Manisa, Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul gibi sıkça seyahat edilen kentlere yolcuları güvenle taşıyor. 

Hem uygun fiyatlı hem de yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışan firmanın seferlerinde yolculara koltuk arkası ekranı gibi teknolojik olanaklarla leziz ikramlar sunuluyor. Ergonomik koltuklar ve klima ile donatılan Özemniyet Turizm araçları ile dilediğiniz zaman konforlu ve güvenli seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Firmanın Düzce, İstanbul, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Bartın, Sakarya, Muğla, Aydın ve Çanakkale’de yer alan ofisleri ise servis hizmetlerine ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özemniyet otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Özemniyet otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özemniyet seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Özemniyet hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Özemniyet; Bartın, Bolu, Zonguldak, İstanbul, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Özemniyet biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Özemniyet otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özemniyet Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1954
Genel Merkez: Bartın
Kurucu: Osman Metin Yurtbay
thumb_up Oy ver
expand_less