Özel Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Özel Diyarbakır
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Özel Diyarbakır Hakkında

Özel Diyarbakır, Diyarbakır merkezli olarak 2020 yılında kuruldu. Diyarbakır’ın bölgedeki bağlantı noktalarından biri olması ve bölgede konforlu otobüs yolculuğu ihtiyacının artış göstermesi firma için önemli bir fırsat sağladı. Yılmaz Özkaçar tarafından kurulan firma kısa sürede çok geniş alanda hizmet vererek kuruluşuna imkân tanıyan potansiyeli kullanmayı başardı.
Geniş araç filosu ve yolcuların konforunu düşünen yaklaşımıyla hareket eden Özel Diyarbakır; yeni kurulmuş olmasının da avantajıyla konforlu araçlarda seyahat imkânı sağlar. Mersin, İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 96 durağı bulunan firmanın bu sayıyı her geçen gün arttırma hedefi var. Hizmet standartlarını arttırırken uygun fiyat ve konforlu hizmet yaklaşımını da benimseyen Özel Diyarbakır Turizm kuruluşundan hemen sonra dahi yoğun ilgi gördü ve memnuniyet yakaladı.
Güvenilir, kaliteli ve lüks yolculuk fırsatları sunan Özel Diyarbakır her geçen gün daha fazla yolcuya hizmet sunma yaklaşımıyla kalite odaklı hizmetlerini çeşitlendirir.

Özel Diyarbakır Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özel Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Özel Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özel Diyarbakır seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Özel Diyarbakır hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Özel Diyarbakır; Diyarbakır, İstanbul, Antalya, Gaziantep, İzmir, Şanlıurfa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Özel Diyarbakır biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Özel Diyarbakır otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özel Diyarbakır otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Özel Diyarbakır otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Özel Diyarbakır otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Özel Diyarbakır otobüslerinde priz bulunuyor.
Özel Diyarbakır biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Özel Diyarbakır otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Özel Diyarbakır ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Özel Diyarbakır her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Özel Diyarbakır otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Özel Diyarbakır otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Özel Diyarbakır otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Özel Diyarbakır otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Özel Diyarbakır Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2020
Durak Sayısı: 96
Genel Merkez: Diyarbakır
Kurucu: Yılmaz Özkaçar
expand_less