Aybastı Özay Turizm Online Otobüs Bileti

Aybastı Özay Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Özay Turizm Hakkında

1997’de kurulan Aybastı Özay Turizm, şehirler arası taşımacılık hizmeti sunuyor ve müşterilerine konforlu bir yolculuk vadediyor. Yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatmayı arzu eden firma; yolculuğun rahatlığını, güvenliğini, huzurunu ve müşterilerinin uygun fiyatla seyahat edebilmesini  önemsiyor. Yolcuların hakkını gözetiyor, dürüst ve anlaşılabilir bir hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Gelişen teknolojiye adapte olmayı hedefleyen firma, filosunda bulunan araçlarının teknik ve donanımsal ihtiyaçlarını standartlara uygun bir biçimde karşılıyor. İnovatif ve teknolojik özelliklere sahip yeni model araçlarında, televizyon ve ücretsiz internet gibi imkanları da var. Üst düzey hizmet sunmayı arzulayan firma hem online hem de fiziksel şubelerinde hizmetini sürdürüyor. Ayrıca çağrı merkezi hizmeti de bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Aybastı Özay Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Aybastı Özay Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Aybastı Özay Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Aybastı Özay Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Aybastı Özay Turizm; İstanbul, Samsun, Ordu, Bolu, Kocaeli, Düzce gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Aybastı Özay Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Aybastı Özay Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Aybastı Özay Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Aybastı Özay Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Aybastı Özay Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Aybastı Özay Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Aybastı Özay Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Aybastı Özay Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Aybastı Özay Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2020
Durak Sayısı: 27
Genel Merkez: Ordu
Kurucu: Aybastı Özay Turizm
expand_less