Öz Elbistan Online Otobüs Bileti

Öz Elbistan
Bugün
Yarın

Öz Elbistan Hakkında

Öz Elbistan Hakkında

Elbistanlılar Seyahat ismiyle 1970 yılında kurulan Öz Elbistan, yıllar içinde hem otobüs filosunu genişletmiş hem de yolcu taşıdığı şehirlerin sayısını arttırmıştır. Kahramanmaraş şehrine bağlı Elbistan ilçesinde ve Nazilli’de merkezleri olan firma, onlarca yılın tecrübesiyle yolcularına güvenli ve rahat seyahatler sunuyor.

2+1 rahat hat otobüslerine de sahip olan Öz Elbistan’ın bütün otobüslerinde koltuk arkası kişisel televizyon, hızlı kablosuz internet ve priz bulunuyor. Güler yüzlü personeliyle sunduğu zengin araç içi servisleriyle de sevilen bir firma olan Öz Elbistan, başta komşu şehirler olmak üzere Türkiye’nin pek çok büyük şehrine düzenli olarak otobüs seferleri sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Elbistan otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Öz Elbistan otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Elbistan seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Öz Elbistan hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Öz Elbistan; Kahramanmaraş, Malatya, Gaziantep, Ankara, Diyarbakır gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Öz Elbistan biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Öz Elbistan otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Elbistan Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1970
Otobüs Sayısı: 29
Durak Sayısı: 172
Genel Merkez: Kahramanmaraş
Kurucu: 28 Ortaklı Kooperatif
thumb_up Oy ver
expand_less