Öz Elbistan Online Otobüs Bileti

Öz Elbistan
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Öz Elbistan Hakkında

Öz Elbistan Hakkında

Elbistanlılar Seyahat ismiyle 1970 yılında kurulan Öz Elbistan, yıllar içinde hem otobüs filosunu genişletmiş hem de yolcu taşıdığı şehirlerin sayısını arttırmıştır. Kahramanmaraş şehrine bağlı Elbistan ilçesinde ve Nazilli’de merkezleri olan firma, onlarca yılın tecrübesiyle yolcularına güvenli ve rahat seyahatler sunuyor.

2+1 rahat hat otobüslerine de sahip olan Öz Elbistan’ın bütün otobüslerinde koltuk arkası kişisel televizyon, hızlı kablosuz internet ve priz bulunuyor. Güler yüzlü personeliyle sunduğu zengin araç içi servisleriyle de sevilen bir firma olan Öz Elbistan, başta komşu şehirler olmak üzere Türkiye’nin pek çok büyük şehrine düzenli olarak otobüs seferleri sunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Elbistan otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Öz Elbistan otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Elbistan seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Öz Elbistan hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Öz Elbistan; Kahramanmaraş, Malatya, Gaziantep, Ankara, Diyarbakır gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Öz Elbistan biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Öz Elbistan otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Elbistan biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Öz Elbistan otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Öz Elbistan ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Öz Elbistan her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Öz Elbistan otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Öz Elbistan otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Öz Elbistan Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1970
Otobüs Sayısı: 29
Durak Sayısı: 172
Genel Merkez: Kahramanmaraş
Kurucu: 28 Ortaklı Kooperatif
expand_less