Nizip Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Nizip

Şehrin artan ticari ve turistik potansiyeline yanıt vermek amacıyla inşa edilen Nizip Otogarı, Gaziantep’in doğu bölümünde konumlanıyor. Yolcular, gidecekleri yere bağlı olarak Gaziantep Şehir Terminali ve Nizip İlçe Otogarı arasında kolayca tercih yapabiliyor. Avantajlı konumundan dolayı Nizip Otogarı üzerinden hem şehrin popüler ilçelerine hem de Şanlıurfa’ya ulaşım sağlamak son derece kolay.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yer alan Nizip Otogarı’nda Ben Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Lider Anadolu, Best Van Turizm, Tokay Seyahat, Star Batman, Dilmenler Mardin Seyahat gibi bölgesel firmaların yazıhaneleri bulunuyor. Terminalin diğer bölümlerinde ise yolcu bekleme salonları, yeme içme alanları ve hediyelik eşya dükkanları ile karşılaşabilirsiniz. Yıl boyunca aktif şekilde hizmet veren terminalde ağırlıklı olarak Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Van, Şırnak, Mersin gibi çevre şehirlere yönelik seferler düzenleniyor.

Nizip Otogarı’nın hemen dışında yer alan dolmuş ve taksi duraklarından yararlanarak Gaziantep şehir merkezine yaklaşık 20-25 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmaların saatte bir kalkan ücretsiz yolcu servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less