Kilis Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kilis Otogarı
place
Yavuz Sultan Selim Mahallesi, 79000 Merkez/Kilis
local_phone
+903488142093

Kilis

Kilis Terminali Hakkında

Kilis merkezine uzak bir noktada yolcular hizmet veren Kilis Terminali, Gaziantep’ten Suriye’ye bir geçiş noktası olduğu için oldukça hareketli. Oldukça büyük olan terminalden başta Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu şehirleri olmak üzere Türkiye’nin her iline otobüs bulunabiliyor. Geniş bir minibüs peronu da bulunan terminalde Kilis’in her ilçe ve köylerine de düzenli olarak minibüs hizmeti sağlanıyor.  

Terminal içerisinde açık ve kapalı geniş bekleme alanları, Kilis’te üretilen ürünleri alabileceğiniz birçok hediyelik eşya dükkanı, restoran, kafe, market, tuvaletler ve mescitler bulunuyor. Kilis Terminali’nden şehir merkezine yolcuların gidebilmesi için de başta ücretsiz yolcu servisleri olmak üzere pek çok seçenek sunuluyor.

Şehir Merkezinden Kilis Otogarı'na Ulaşım

24 saat boyunca Kilis merkezinden otobüs terminaline kolayca gidebilirsiniz. Şehir içinde gece 22:00’a kadar belediye otobüsleri ve minibüsler, 24:00’a kadar ücretsiz yolcu servisleri ve 24 saat taksiler yolculara hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Islahiye Caddesi ve Murtaza Caddesi gibi merkezi noktalarda ve Ekrem Çetin Mahallesi, Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mahallesi ve Kazım Karabekir Mahallesi gibi yoğun nüfuslu pek çok mahallede durakları olan terminal otobüsleri ile sabah erken saatlerden itibaren kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Kilis Terminali’nde çoğu yerel olmak üzere pek çok otobüs firması hizmet veriyor. Firmalar, yolcularının gece 24:00’a kadar terminale gidebilmesi için ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor. Otobüsünüzün kalkış saatinden en az 15 dakika önce terminalde olmak istiyorsanız servisleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Minibüsler

Kilis’te şehir içi ve ilçeler arası minibüsler bulunuyor. Şehir içi minibüsleriyle belediye otobüsü bulamadığınız zamanlarda kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz. İlçeler arası minibüslerin için şehrin her ilçesinde ve köyünde durağı var ve saat başı terminale yolcuların gelebilmesini sağlıyorlar.

Taksi

Şehrin merkezi bir yeri olan Zekeriya korkmaz Bulvarı’nda durağı olan ve (0541) 651 78 02 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Kilis Merkez Taksi ve (0348) 813 11 22 numaralı Beşevler Taksi ile de 24 saat Kilis Terminali’ne kolayca gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less