Medine Turizm Online Otobüs Bileti

Medine Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Medine Turizm Hakkında

1996 yılında Ali Keskin tarafından kurulan Medine Turizm, merkezi Malatya’da yer alan hayli köklü bir firma. Filosunda bulunan Mercedes Benz araçlarla kısa sürede konforun adresi haline gelen şirketin seferleriyle ülke içinde pek çok noktaya direkt seyahat edebilirsiniz. Medine Turizm’in 2+1 otobüsleri ise kuşkusuz otobüsle yolculuğu standart araçlara kıyasla çok daha konforlu hale getiriyor.  

Yolculuk sırasında olduğu gibi mola tesisleriyle de fark yaratmak isteyen firmanın seferleri esnasında Kırşehir Can Kapadokya, Park Melita, Sultandağı Kirazlıbahçe, Gürün Aktaşlar ve Akabe Düzce gibi noktalarda dinlenme fırsatı bulabilirsiniz. Medine Turizm’in sene boyunca süren seferleriyle direkt olarak Malatya, Adapazarı, Düzce, Gölbaşı, Uşak, Ankara, Gaziantep, Gebze, Salihli, Kırıkkale, Aksaray, Turgutlu, Akşehir, Afyon, Narlı, Pazarcık ve Kayseri’ye seyahat etmek son derece kolay. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Medine Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Medine Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Medine Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Medine Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Medine Turizm; Kayseri, Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Medine Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Medine Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Medine Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Medine Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Medine Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Medine Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Medine Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Medine Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Medine Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1996
Durak Sayısı: 805
Genel Merkez: Malatya
Kurucu: Ali Keskin
expand_less