Mardin Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mardin Otogarı
place
Mardin-Midyat Karayolu Kamor Mevkii 47100 Merkez/Mardin
local_phone
+904822121549

Mardin

Mardin Terminali Hakkında

Onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi bir şehir olan Mardin'in çıkışında Midyat Caddesi üzerinde bulunan Mardin Terminali oldukça büyük ve Artuklu mimarisine uygun kubbeli bir tasarıma sahip. 2015 yılında açılan ve 10'dan fazla otobüs ve minibüs peronu bulunan otobüs terminalinde hem yerel hem de ulusal pek çok otobüs firmasının bilet satış ofisleri hizmet veriyor.

Türkiye'nin her şehrine direk otobüs seferi bulabileceğiniz terminalde Midyat, Ortaköy, Viranşehir ve Nusaybin gibi pek çok ilçeye de minibüslerle ulaşım mümkün. İçerisinde yöresel yemekleri de tadabileceğiniz restoranlar, alışveriş yapabileceğiniz bir market, tuvaletler, mescitler, güvenlik alanı ve ilk yardım odası gibi olanaklar sunuluyor. (0482) 212 15 49 numaralı telefondan terminal müdürlüğüne ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mardin Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezine biraz uzak olan Mardin Terminali’ne belirli saatlerde yolcu servisleri, özel halk otobüsler ve minibüsler; 24 saat ise taksi ile gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Mardin’in büyük caddelerinde bilet satış ofislerini göreceğiniz pek çok otobüs firması yolcularının terminale gidebilmeleri için ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor.  Yolcu servislerinin durakları, firmaların ofislerini önü olarak belirlenmiş.

Özel Halk Otobüsleri

1 numaralı özel halk otobüsüyle de ekonomik bir şekilde kolayca otobüs terminaline gitmeniz mümkün. Şehrin pek çok mahallesinden ve caddesinde geçen terminal otobüsü ile gece yarısına kadar terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Sadece şehir merkezinden değil aynı zamanda Kabala, İstasyon ve Yedikardeş gibi ilçe ve köylerden de yolcuların terminale rahatça gidebilmesi için minibüsler hizmet veriyor.

Taksi

Karayolları Parkı yanında durağı bulunan (0482) 213 70 75 numaralı Yenişehir Taksi, Emniyet Caddesi’nde hizmet veren (0482) 213 14 13 numaralı Alka Taksi ve SSK Caddesi’nde bulabileceğiniz (0482) 213 33 53 numaralı SSK Yenişehir Taksi ile de 24 saat otobüs terminaline kolayca gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less