Malkara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Malkara Otogarı
place
Cami Atik, 59310 Malkara/Tekirdağ
local_phone
+90 2824270964

Malkara

Malkara Terminali Hakkında

Tekirdağ’ın büyük ilçelerinden biri olan ve İpsala Sınır Kapısı yolu üzerinde bir kavşak noktasında bulunan Malkara'nın otobüs terminali oldukça hareketli. Yenilenerek 2019 yılında yolcuların hizmetine tekrar sunulan Malkara Terminali’nde onlarca otobüs firması hem Türkiye'nin her şehrine hem de Yunanistan ve Bulgaristan'a yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Büyük bir ilçe ve köy minibüsü de bulunan terminalde minibüslerle istediğiniz saatte Tekirdağ, Keşan, İpsala ve Şarköy gibi il ve ilçelere kolayca girebilirsiniz. Rahat bir yolculuk için market, restoran, tuvalet, mescit ve kafe sunan otobüs terminalinin çevresi de güzel restoranlar ve kafelerle dolu. Malkara Terminali’nde 24 saat yolculara hizmet veren Terminal Taksi ve firmaların sağladığı ücretsiz yolcu servisleri de hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Malkara Otogarı'na Ulaşım

Malkara merkezine çok yakın olan otobüs terminaline ister yürüyerek ister ise yolculara sunulan çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

14 Kasım Caddesi, Namık Kemal Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi üzerindeki durakları bulunan ve sabah saat 06:00’dan itibaren otobüs terminaline ulaşımını sağlayan belediye otobüsleri var.

Minibüsler

İlçenin her mahallesinden ve Tekirdağ’ın Ergene ve Şarköy gibi pek çok ilçesi ve köyünden minibüslerle terminale her saat ulaşım bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yapacağınız firmanın ücretsiz yolcu servisi varsa Malkara merkezindeki otobüs bileti satış ofisleri önünden kalkan bu yolcu servisiyle de kısa bir sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Taksi

Londra Asfaltı üzerinde durağı bulunan (0282) 427 88 00 numaralı İtimat Taksi, Tekirdağ İpsala Yolu üzerinde hizmet veren Birlik Taksi Malkara ve Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan (0532) 224 40 24 numaralı Malkara Limon Taksi ile de 5 dakikada otobüs terminaline ulaşabilirsiniz

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less